Последние новости
Главная / Новости / День міста у Житомирі планують провести за рахунок меценатів і без політики — Новости Житомира

День міста у Житомирі планують провести за рахунок меценатів і без політики — Новости Житомира

День міста у Житомирі планують провести за рахунок меценатів і без політики
Більшість заходів, які відбудуться в Житомирі у День міста, оплатять благодійники та меценати.
Про це на прес-конференції 4 вересня повідомила в.о. мера Любов Цимбалюк. Імена спонсорів і бюджет свята наразі не розголошують. Усю інформацію обіцяють надати вже після святкування.
«На сьогоднішній день я не можу вам сказати, який загальний бюджет, бо ще не всі, хто готові долучитися, нам допомогли. Ми мінімізуємо всі видатки і виходимо з того, що отримуємо. До понеділка буде зрозуміла та сума, яка буде витрачена, і по закінченню Дня міста ми зробимо звіт. Із бюджету міста у нас фактично не витрачаються кошти на відзначення Дня міста, у нас є запрошено дуже багато оркестрів, у нас буде військовий оркестр на площі, буде гарне дійство, у нас є транспортні видатки, на прибирання, на якесь обслуговування», – зазначила Любов Цимбалюк.
День міста у Житомирі має пройти без політики – вважає Любові Цимбалюк. За її словами на сьогодні до міської ради звернулися представники двох партій, які виявили бажання провести заходи у місцях святкування, але їм порадили змінити місце.
«Згідно цієї програми і на той момент, коли я підписувала , ніяких заявок від політичних партій, від політичних сил не надходило. Тобто там, де будуть проходити наші загальноміські свята, там, де у нас вже зайняті майданчики, однозначно ми всім повідомимо про те, що це загальноміське свято. А взагалі я думаю, що на наступному тижні у нас не буде іншого шляху як все ж таки зібратися і закликати усіх, що День міста – це не політична акція і я думаю, що житомиряни мають його відзначити без політики», – сказала Любов Цимбалюк.
Нагадаємо, минулого року житомиряни відмовились від пишних святкувань до Дня міста, незважаючи на круглу дату – 1130 років. Натомість , щоб взяти участь у на підтримку бійців 95-ї бригади.
Програму святкування Дня міста дивіться

Интересное

Повідомлення СЕС: у яких районах Житомира вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму — Новости Житомира

У зв’язку з виникненням на території Житомирської області пожеж фахівцями Держсанепідслужби здійснюється щоденний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Фахівцями Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 2 вересня здійснено дослідження повітря м. Житомира в районі Гідропарку; пл. Визволення, 1; вул. Жуйка, 18; вул.