Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі презентують пересувну фотовиставку «Благодійність в Україні» — Новости Житомира

У Житомирі презентують пересувну фотовиставку «Благодійність в Україні» — Новости Житомира

У Житомирі презентують пересувну фотовиставку «Благодійність в Україні»
9 вересня об 11:00 в обласній науковій бібліотеці ім.О.Ольжича відбудеться відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» за результатами всеукраїнського фотоконкурсу, організованого Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.
Мета фотоконкурсу– привернути увагу української громадськості до найкращих практик благодійності. Тематичні рубрики:
“Благодійність в освіті” “Благодійність у культурі” “Благодійність та охорона здоров’я” “Благодійність у громаді” “Благодійність у спорті” “Благодійність та соціальний захист” “Підтримка громадських ініціатив”.
Фотовиставка пересувається містами України.
Благодійний фонд «Сім»Я» до дня міста організували приїзд фотовиставки до Житомира, аби житомиряни також мали змогу ознайомитися із найкращими роботами фотохудожників що до благодійності в різних сферах життя.
Це кращі 38 фотографій, обрані з-понад 200 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на однойменний фотоконкурс. Це миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та в соціальному захисті, у спорті, у житті громад та в ініціативах громадян. Новинкою цьогорічного конкурсу стали номінації “Волонтерство змінює світ” та “Благодійність очима дітей”.
В Житомирі виставка триваматиме по 16 вересня у вестибюлі бібліотеки ім. Ольжича

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме