Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщину надійшли серпневі субвенції для надання субсидій — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли серпневі субвенції для надання субсидій — Новости Житомира

На Житомирщину надійшли серпневі субвенції для надання субсидій
На Житомирщину надійшли серпневі субвенції для надання субсидій Сьогодні, 09:20 На Житомирщину продовжують надходити субвенції з державного бюджету. Так, 7 серпня місцеві бюджети отримали субвенції на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” у розмірі 1 892,0 тис. грн.
Окрім цього, 7 678,4 тис. грн. було спрямовано на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Интересное

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям Сьогодні, 10:36 Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам. Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік»