Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах
У Житомирській області відділ освіти Баранівської райдержадміністрації заборонив усім керівникам шкіл району проводити на території навчальних закладів будь-які політичні акції та розповсюджувати агітаційну продукцію.
Про це йдеться у наказі відділу освіти Баранівської РДА «Про заборону проведення політичних акцій в школах району» від 26 серпня 2015 року, повідомляє сайт .
«Аналізуючи досвід минулих років, коли всі політичні партії, блоки та кандидати в депутати різних рівнів в школах району проводили різні заходи, урочисто приймали в лави своїх партій педагогічних працівників району, проводили на базі шкіл збори, конференції тощо, та з метою недопущення в подальшому даних проявів наказую всім керівникам навчальних закладів заборонити проведення будь-яких політичних акцій, зборів, конференцій на території навчальних закладів району і розповсюдження будь-якої агітаційної продукції», – йдеться у наказі.
В обласному управлінні освіти повідомили, що про цю ситуацію нічого не знають, і пообіцяли прокоментувати виданий наказ керівника відділу освіти Баранівської РДА у понеділок.
Фото з сайту місто Баранівка

Интересное

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям Сьогодні, 10:36 Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам. Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік»