Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області заборонили проводити політичні акції в школах
У Житомирській області відділ освіти Баранівської райдержадміністрації заборонив усім керівникам шкіл району проводити на території навчальних закладів будь-які політичні акції та розповсюджувати агітаційну продукцію.
Про це йдеться у наказі відділу освіти Баранівської РДА «Про заборону проведення політичних акцій в школах району» від 26 серпня 2015 року, повідомляє сайт .
«Аналізуючи досвід минулих років, коли всі політичні партії, блоки та кандидати в депутати різних рівнів в школах району проводили різні заходи, урочисто приймали в лави своїх партій педагогічних працівників району, проводили на базі шкіл збори, конференції тощо, та з метою недопущення в подальшому даних проявів наказую всім керівникам навчальних закладів заборонити проведення будь-яких політичних акцій, зборів, конференцій на території навчальних закладів району і розповсюдження будь-якої агітаційної продукції», – йдеться у наказі.
В обласному управлінні освіти повідомили, що про цю ситуацію нічого не знають, і пообіцяли прокоментувати виданий наказ керівника відділу освіти Баранівської РДА у понеділок.
Фото з сайту місто Баранівка

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"