Последние новости
Главная / Новости / Житомирські чоловіки можуть бути спокійними: мобілізацію відкладено — Новости Житомира

Житомирські чоловіки можуть бути спокійними: мобілізацію відкладено — Новости Житомира

Житомирські чоловіки можуть бути спокійними: мобілізацію відкладено
Житомирські чоловіки можуть бути спокійними: мобілізацію відкладено Сьогодні, 09:29 Військовозобов’язані Житомирщини можуть заспокоїтися, адже найближчим часом їм не доведеться очікувати повістку з військкомату.
Президент України Петро Порошенко вчора, 14 вересня,заявив про ухвалення рішення відкласти проведення подальшої мобілізації – “не проводити і не оголошувати”.
“Мною прийнято рішення – в умовах фактичної релізації режиму припинення вогню – відкласти мобілізацію, не проводити і не оголошувати. Сьогодні для цього з’явилися перші крихкі можливості. І використати зміни до бюджету, у тому числі, для збільшення контрактної складової нашої армії”, – зазначив Порошенко.

Интересное

Житомирський центр крові буде платити оренду кіпрській компанії ? — Новости Житомира

Житомирський центр крові буде платити оренду кіпрській компанії ? Сьогодні, 15:44 Як стало відомо сайту «Житомир-онлайн» із джерел в обласній раді, центр переливання крові чекають зміни. Так, за нашою інформацією, Житомирський обласний центр крові можуть передати в оренду компанії «Біофарма», яка зареєстрована на Кіпрі. По материалам http://zhitomir-online.com/