Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області на отриманні хабара затримали голів райдержадміністрації та райради — Новости Житомира

У Житомирській області на отриманні хабара затримали голів райдержадміністрації та райради — Новости Житомира

У Житомирській області на отриманні хабара затримали голів райдержадміністрації та райради
У п’ятницю, 25 вересня, близько 20.00 год. працівниками Управління СБУ та прокуратури області викрито голів райдержадміністрації та райради одного із районів Житомирської області в одержанні ними неправомірної вигоди у розмірі 40 тис грн.
Про цеповідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Два посадовці за таку суму пообіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва», – розповіли у прес-службі прокуратури Житомирської області.
Досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовими особами, які займають відповідальне становище) Кримінального кодексу України здійснює прокуратура області.
Наразі проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу.
У малинській групі ВКонтакті , з’явилася інформація про те, що о 20.20 у місті біля магазину«Фуршет» головам Малинської РДА та райради одягнули наручники.

Интересное

Понад рік житомирянин Іван Безязиков перебуває в по­лоні бойовиків — Новости Житомира

Понад рік житомирянин Іван Без’язиков перебуває в по­лоні бойовиків Сьогодні, 09:16 — Ребята хотели собирать деньги на выкуп Ивана из плена. Сказала ему об этом по телефону. Он ответил: ничего собирать не надо. Меня за деньги не отпустят. Перед этим у жены одного бойца просили 60 тысяч долларов выкупа, — розповідає 29-річна Маргарита Кушнірова з Житомира.