Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни найбільше грошей витрачають на продукти та комуналку — Новости Житомира

Житомиряни найбільше грошей витрачають на продукти та комуналку — Новости Житомира

Житомиряни найбільше грошей витрачають на продукти та комуналку
Житомиряни найбільше грошей витрачають на продукти та комуналку Сьогодні, 12:00 У 2014 році кожне домогосподарство Житомирщини в середньому протягом місяця витрачало 3716,33 грн. Такі дані наводить головне управління статистики в області.
89,9% своїх статків жителі області спрямовували на споживчі сукупні витрати, а 10,1% – на неспоживчі.
Вже традиційно найбільше грошей люди витрачають на продукти харчування і безалкогольні напої (55%). Далі серед статей основних витрат йдуть оплата за житло, воду, газ, електроенергію (7,8%) та придбання одягу і взуття (5,8%).
3,8% від свого місячного заробітку жителі області витрачають на охорону здоров’я, а по 3,2% відбирає алкоголь та цигарки і стільки ж – транспорт.
Найменше грошей люди віддають на культуру та відпочинок і освіту. Ці статті витрат в минулому році отримували щомісяця лише по 1,2% наших доходів.

Интересное

В Киеве женщину переехал трактор — Новости Житомира

В Киеве женщину переехал трактор Сьогодні, 15:19 Пострадавшая находится в больнице. В Днепровском районе украинской столицы на 56-летнюю женщину наехал неисправный трактор, который случайно выкатился во двор. В результате происшествия, пострадавшая получила переломы обоих ног. Об этом сообщили УНН. Трактор находился на ремонте. Почему он выкатился во двор, пока неизвестно. По словам медиков, у женщины