Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор — голові РДА у зв’язку з лісовими пожежами: Не можете справитись – не відповідаєте посаді — Новости Житомира

Житомирський губернатор — голові РДА у зв’язку з лісовими пожежами: Не можете справитись – не відповідаєте посаді — Новости Житомира

Житомирський губернатор – голові РДА у зв’язку з лісовими пожежами: Не можете справитись – не відповідаєте посаді
28 серпня голова Житомирської обласної державної адміністрації особисто виїхав в зону лісової пожежі, що в Коростенському районі.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.
«Ціль мого візиту – перевірити роботу відповідних служб та місцевої влади. Пожежа має бути локалізована та знешкоджена. Всі сили треба кинути на приборкання лиха», – сказав він.
Губернатор ОДА провів робочу нараду з керівництвом ДСНС, лісомисливського господарства, АПК «Облагроліс» та головою РДА.
Зі слів заступника начальника управління ДСНС у Житомирській області Олега Держанівського, зараз у регіоні спостерігається найвищий – 5-й клас – пожежної небезпеки, у лісах області цілодобово чергують працівники державної лісової охорони, аби не допустити загорянь.
«Ситуація повністю контрольована. Ми в найкоротші терміни локалізуємо та знешкоджуємо лісові пожежі. Для цього 200 осіб особового складу чергують цілодобово», – сказав він.
Існує ймовірність, що підпали є навмисними заради вирубки лісу. Працівники лісгоспу, якому належить територія, де сталася пожежа, підтвердили факт нещодавньої крадіжки лісу. Наразі ці факти перевіряють правоохоронці, – повідомляє прес-служба.
Сергій Машковський доручив голові Коростенської РДА провести розширену нараду з правоохоронними органами, керівниками лісових господарств району та службою ДСНС і виявити точні причини загорання та шляхи недопущення загорань на інших територіях.
«Саме ви, як керівник району, повинні забезпечувати співпрацю всіх служб на відомчій їм території. Основна функція місцевої влади – це координація всіх структурних підрозділів та територіальних органів. Зараз я абсолютно не побачив вашої роботи. Якщо ви не можете справитись зі своїми обов’язками – ви не відповідаєте займаній посаді», – резюмував Сергій Машковський.
Фото прес-служби ОДА

Интересное

Обласний центр крові став інструментом в політичних розбірках, — обласна рада — Новости Житомира

Питання вдосконалення роботи Житомирського обласного центру крові обласної ради стало інструментом передвиборчих баталій різних політичних сил.  Про це інформує прес-служба обласної ради. Проти здійснення важливої реформи в галузі охорони здоров’я, подолання гострої для області проблеми – забезпечення медичних закладів якісними компонентами крові – виступають всі, хто не зумів досконало вивчити питання. У зв’язку з цим