Последние новости
Главная / Новости / В Олевську у власній квартирі згорів 77-річний дідусь — Новости Житомира

В Олевську у власній квартирі згорів 77-річний дідусь — Новости Житомира

В Олевську у власній квартирі згорів 77-річний дідусь
В Олевську у власній квартирі згорів 77-річний дідусь Сьогодні, 12:05 Минулої ночі в квартирі олевської двоповерхівки виникла пожежа.
Чоловік, який мешкав по-сусідству, прокинувся від їдкого запаху диму і вирішив перевірити, що сталося. Коли вийшов на сходову клітину, то побачив, як із дверей навпроти йде дим. Він швидко розбудив сусідів та зателефонував до служби порятунку «101».
На місці події рятувальники з’ясували, що займання виникло у двокімнатній квартирі на другому поверсі. Через відкриті двері бійці ДСНС потрапили всередину оселі і в палаючій кімнаті, на ліжку, виявили обгоріле тіло чоловіка. Ним виявився 77-річний власник житла. Осередок займання знаходився у місці розташування телевізора, увімкненого в мережу.
За попередньою версією, займання сталося через коротке замкнення в електромережі. Наразі остаточна причина та всі обставини події встановлюються.

Интересное

Понад рік житомирянин Іван Безязиков перебуває в по­лоні бойовиків — Новости Житомира

Понад рік житомирянин Іван Без’язиков перебуває в по­лоні бойовиків Сьогодні, 09:16 — Ребята хотели собирать деньги на выкуп Ивана из плена. Сказала ему об этом по телефону. Он ответил: ничего собирать не надо. Меня за деньги не отпустят. Перед этим у жены одного бойца просили 60 тысяч долларов выкупа, — розповідає 29-річна Маргарита Кушнірова з Житомира.