Последние новости
Главная / Новости / Кінотеатр Франка у Житомирі стає одним із центрів культурного життя — Новости Житомира

Кінотеатр Франка у Житомирі стає одним із центрів культурного життя — Новости Житомира

Кінотеатр Франка у Житомирі стає одним із центрів культурного життя
Кінотеатр ім. І. Франка у Житомирі отримав нове дихання. Заклад житомирських школярів перетворюється на \культурний центр, де бурлить мистецьке життя, де можна якісно та цікаво провести дозвілля.
У Кінотеатрі ім. І. Франка житомиряни можуть переглянути прем’єри. Тільки тут демонструють ексклюзивний світовий арт-хаус. Це єдиний кінотеатр у місті, де щодня діє спеціальна програма кіно та мультфільмів для дітей, а також групові перегляди для школярів.
Керівництво кінотеатру робить акцент на відродженні нашого кіно. Доброю традицією стануть тижні українського кіно. На глядачів чекають зустрічі з відомими акторами та режисерами, які спеціально завітають до нашого міста.
Кінотеатр ім. І. Франка стає центром творчості – тут проводять фестивалі, відбуваються виставки фотографів та художників. Тут збираються поети й журналісти, молоді режисери й досвідчені кінокритики. Обговорити фільм та потеревенити про життя можна за кавою на м’яких диванах. Затишна кав’ярня у холі та просторий літній майданчик чекають на всіх охочих.
Кінотеатр ім. І. Франка розташований у мальовничому куточку на пішохідній вулиці Михайлівській.
Житомир дав світові видатних кіномайстрів. Тут народився один з перших кінематографістів світу Альфред Федецький. У нашому місті жили й працювали знамениті актори й режисери. Тут знімалися культові фільми.
Сьогодні Кінотеатр ім. І. Франка прагне допомогти міста стати перлиною кіно, яка з кожним роком сяятиме все яскравіше.
Нині у Кінотеатрі ім. І. Франка: мелодрама, фентезі «Казка казок», бойовик, трилер «Подвійна гра», мультфільми «Кунг-фу Кролик» та український мультик «Бабай».
Найближчим часом: прем’єри українських стрічок «Брати. Остання сповідь», «Загублене місто».
Тел. для довідок: (067) 411-17-92; 47-50-81.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"