Последние новости
Главная / Новости / Apple показала перше відео про новий iPhone 6s — Новости Житомира

Apple показала перше відео про новий iPhone 6s — Новости Житомира

Apple показала перше відео про новий iPhone 6s
Apple показала перше відео про новий iPhone 6s Сьогодні, 14:14 У Мережі з’явився перший рекламний ролик нового смартфона iPhone 6s, презентований компанією Apple 9 вересня. Відео гаджета нового покоління було оприлюднене на YouTube-каналі Apple. На кадрах ролика зображені головні “фішки” смартфона: додаткові дії (так звані peek і pop), якщо сильно натиснути на екран, дисплей-спалах для фронтальної камери, рожевий корпус кольору Rose Gold.
У зйомках рекламного ролика iPhone 6s взяли участь і відомі люди – японський гурт Perfume і актор Білл Хейдер. 9 вересня на презентації в Каліфорнії компанія Apple представила чергове покоління iPhone. Як і очікувалося, зовні iPhone 6s і iPhone 6s Plus не відрізняються від торішніх моделей. Одним з найбільш важливих нововведень є підтримка технології 3D Touch, яка дозволяє екрану телефону розпізнавати силу натиснення. У нових iPhone нарешті збільшили розширення камери – 12 мегапікселів. Новий сенсор Touch ID буде вдвічі швидше розпізнавати відбиток пальця.iPhone 6S/6S Plus буде знімати відео із розширенням 4K.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"