Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора
23 серпня у Житомирі відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.
О 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова під музику військового оркестру пройшла церемонія урочистого підняття прапора. У заході взяли участь керівництво області та міста, військові, жителі Житомира та його гості. Діти у вишиванках з гордістю тримали прапори, які були в зоні антитерористичної операції.
Голова Житомирської ОДА Сергій Машковський зазначив: «Наш синьо-жовтий прапор має особливе значення для кожного, він є своєрідним оберегом як для українців на мирній території, так і для бійців у зоні АТО. Тому День Державного Прапора є одним з найважливіших свят, оскільки цей символ сьогодні об’єднує всю Україну».

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У