Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора
23 серпня у Житомирі відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.
О 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова під музику військового оркестру пройшла церемонія урочистого підняття прапора. У заході взяли участь керівництво області та міста, військові, жителі Житомира та його гості. Діти у вишиванках з гордістю тримали прапори, які були в зоні антитерористичної операції.
Голова Житомирської ОДА Сергій Машковський зазначив: «Наш синьо-жовтий прапор має особливе значення для кожного, він є своєрідним оберегом як для українців на мирній території, так і для бійців у зоні АТО. Тому День Державного Прапора є одним з найважливіших свят, оскільки цей символ сьогодні об’єднує всю Україну».

Интересное

Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування — Новости Житомира

Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування Сьогодні, 14:34 У Міністерстві фінансів мають намір затвердити список автомобілів класу “люкс”, загальною вартістю понад 1 млн. грн., які будуть обкладатися податком. Про це повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва. “Буде конкретний список автомобілів за марками і моделями. Правильно було б прив’язатися до вартості, але у нас немає єдиної