Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора — Новости Житомира

У Житомирі відзначили День Державного Прапора
23 серпня у Житомирі відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.
О 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова під музику військового оркестру пройшла церемонія урочистого підняття прапора. У заході взяли участь керівництво області та міста, військові, жителі Житомира та його гості. Діти у вишиванках з гордістю тримали прапори, які були в зоні антитерористичної операції.
Голова Житомирської ОДА Сергій Машковський зазначив: «Наш синьо-жовтий прапор має особливе значення для кожного, він є своєрідним оберегом як для українців на мирній території, так і для бійців у зоні АТО. Тому День Державного Прапора є одним з найважливіших свят, оскільки цей символ сьогодні об’єднує всю Україну».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"