Последние новости
Главная / Новости / На захід і північ України йдуть сильні дощі — Новости Житомира

На захід і північ України йдуть сильні дощі — Новости Житомира

На захід і північ України йдуть сильні дощі
На захід і північ України йдуть сильні дощі Сьогодні, 14:13 У центральних та північних областях будуть лише короткочасні дощі. У той же час на Київщині очікуються дощі з вечора, 4 вересня. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора українського гідрометцентр Анатолій Прокопенко, передає кореспондент УНН. “Найближчим часом температура буде досить високою і без опадів.
Це 30 градусів і вище. Якщо брати захід, то там дещо прохолодніше: 21-26 градусів. На решті території 30-37 градусів. Найбільш спекотно буде на півдні та на сході країни. 4-5 вересня на півдні та сході утримується дуже спекотна та суха погода. На решті території графік погоди почне змінюватись. У західних та північних областях пройдуть грозові дощі, місцями сильні дощі.
Температура повітря знизиться вночі до 10-15 градусів, а в день до 19-24 градусів”,- повідомив А. Прокопенко. ЗНа Київщині очікуються дощі з вечора четвертого вересня і вночі п’ятого вересня. 6-го вересня у західних і північних областях та більшості центральних, а 7-го вересня короткочасні дощі та грози очікуються півдні та сході. Температура повітря почне знижуватись з 7-го вересня і на південному сході країни “,- додав він.
Джерело статті: УНН

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"