Последние новости
Главная / Новости / Житомирський спортсмен виграв Кубок кіборгів у Миколаєві — Новости Житомира

Житомирський спортсмен виграв Кубок кіборгів у Миколаєві — Новости Житомира

Житомирський спортсмен виграв “Кубок кіборгів” у Миколаєві
Вихованець житомирської ДЮСШ «Авангард» Тимур Валєєв виграв другий міжнародний турнір з дзюдо «Кубок кіборгів», який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Нашому спортсмену не було рівних у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи.
В першому поєдинку Тимур Валєєв зумів виконати чотири красиві кидки суперника, який важив 85 кг при власній вазі лише 67 кг. Другу сутичку він виграв красивою і швидкою бічною підсічкою. У фіналі Тимура чекав одесит Аллахвердієв. Це був вже третій поєдинок між цими бійцями і перші два залишилися за житомирянином. Фінал вийшов рівним і було видно, що одесит серйозно підготувався до нової зустрічі з житомирянином. Він блокував атаки Валєєва, сподіваючись провести контрприйом. А коли Тимур провів кидок через спину з колін, суддя спочатку оцінив його в » юко «, але потім, під тиском уболівальників одесита, скасував оцінку.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от