Последние новости
Главная / Новости / Житомирський спортсмен виграв Кубок кіборгів у Миколаєві — Новости Житомира

Житомирський спортсмен виграв Кубок кіборгів у Миколаєві — Новости Житомира

Житомирський спортсмен виграв “Кубок кіборгів” у Миколаєві
Вихованець житомирської ДЮСШ «Авангард» Тимур Валєєв виграв другий міжнародний турнір з дзюдо «Кубок кіборгів», який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Нашому спортсмену не було рівних у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи.
В першому поєдинку Тимур Валєєв зумів виконати чотири красиві кидки суперника, який важив 85 кг при власній вазі лише 67 кг. Другу сутичку він виграв красивою і швидкою бічною підсічкою. У фіналі Тимура чекав одесит Аллахвердієв. Це був вже третій поєдинок між цими бійцями і перші два залишилися за житомирянином. Фінал вийшов рівним і було видно, що одесит серйозно підготувався до нової зустрічі з житомирянином. Він блокував атаки Валєєва, сподіваючись провести контрприйом. А коли Тимур провів кидок через спину з колін, суддя спочатку оцінив його в » юко «, але потім, під тиском уболівальників одесита, скасував оцінку.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"