Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі стартує командний чемпіонат України з шахів — Новости Житомира

У Житомирі стартує командний чемпіонат України з шахів — Новости Житомира

У Житомирі стартує командний чемпіонат України з шахів
У четвер, 10 вересня, в Житомирі стартує командний чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура». Протягом чотирьох днів кращі шахісти змагатимуться за нагороди турніру. Про це повідомляє .
Склад команди: 3 юнаки та 1 дівчина не старші 2001 року народження та 1 тренер-представник.
Регламент змагань: колова система при 8 та меншій кількості команд учасниць або за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу: 90 хвилин кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.
Програма проведення змагань
10 вересня
10:00 — 18:00 – реєстрація команд-учасниць
18-00 – технічна нарада.
11- 14 вересня
1-й – 7-й тури змагань (не більше 2-х турів за один день).
14 вересня
15-00 – нагородження переможців, закриття змагань
Адреса проведення змагань: м. Житомир, вул. Київська, 3, у приміщенні готелю «Україна». Для учасників змагань зарезервовано 60 місць на пільгових умовах.
Просимо надсилати заявки на участь у змаганнях до 09.09.2015 р. на електронну адресу [email protected] . Головний суддя змагань: Товчига Олег Григорович ( м. Київ).
З питань розміщення учасників звертайтесь, будь-ласка, до Андрієвича Володимира Вікторовича (+380962323680).
Регламент проведення командного чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура”
Командний чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура” проводиться з метою: – широкого залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом; – подальшого розвитку шахів та їх популяризації в державі; – підвищення рівня майстерності спортсменів; – активізації навчально-тренувальної роботи в учбових закладах.
2. Строки і місце проведення змагань Командний чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура” проводиться з 10 по 14 вересня 2015 року в м. Житомирі за адресою: вул. Київська, 3 у приміщенні готелю “Україна”.
3. Організація та керівництво проведенням змагань Керівництво організацією та проведенням змагання здійснюється Мінмолодьспортом та Федерацією шахів України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку місць і безпосереднє проведення змагання покладається на департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації і суддівську колегію, рекомендовану Федерацією, склад якої затверджується Мінмолодьспортом.
4. Учасники змагань До участі у командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура” допускаються збірні команди АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя у складі 5 осіб (4 спортсмени, з них 3 юнаки та 1 дівчина 2001 року народження та молодше, та 1 тренер-представник), які пройшли регіональні етапи відбору.
За результатами етапів відбору допускається одна команда від області.
Від області-організатора допускається три команди.
Форма одягу учасників змагань має відповідати вимогам дрес-коду Європейського шахового союзу.
Змагання проводяться за коловою системою при 8 та меншій кількості команд учасниць або за швейцарською системою в 7 турів.
Контроль часу: 90 хвилин кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.
5. Характер заходу
Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з шахів. Змагання – командні.
6. Програма проведення змагань
10 вересня
10:00 — 18:00 – реєстрація команд-учасниць
18-00 – технічна нарада.
11- 14 вересня
1-й – 7-й тури змагань (не більше 2-х турів за один день).
14 вересня
15-00 – нагородження переможців, закриття змагань
7. Безпека та підготовка місць проведення змагань
Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 ’’Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.
8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів
Утворення пар команд у разі використання швейцарської системи відбувається за набраними командними очками (2 очка за перемогу, 1 очко за нічию, 0 очок за поразку).
Підсумкові місця команд визначаються за найбільшою кількістю набраних командних очок. У разі однакової суми набраних очок у двох або більше команд місця визначаються за наступними додатковими показниками (у порядку пріоритету): – за кількістю набраних очок усіма гравцями команди; – за результатом особистої зустрічі; – за результатом на першій, другій, третій і т. д. дошці.
Команди, які посіли 1-3 місця у командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура”, нагороджуються дипломами Федерації. Спортсмени та тренери, які посіли 1-3 місця у командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура” нагороджуються медалями Мінмолодьспорту та дипломами Федерації.
9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників
Витрати на організацію та проведення командного чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат “Біла тура” здійснюються за рахунок Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік у межах затвердженого кошторису (харчування, проїзд та проживання суддів) та за рахунок спонсорських та інших позабюджетних коштів, залучених Федерацією.
Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд до місця змагань і зворотно, розміщення, харчування, добові, збереження заробітної плати) здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.
10. Строки та порядок подання заявок на участь у змаганні

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"