Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на підтримку політв’язнів центром міста пройшов «Марш правих сил» — Новости Житомира

У Житомирі на підтримку політв’язнів центром міста пройшов «Марш правих сил» — Новости Житомира

У Житомирі на підтримку політв’язнів центром міста пройшов «Марш правих сил»
На підтримку Андрія Медведька та Дениса Поліщука, яких звинувачують у вбивстві Олеся Бузини, у Житомирі центральними вулицями пройшов «Марш правих сил». О 16:30 від майдану Соборного активісти з плакатами «Свободу патріотам» та «Свободу чесним» рушили вулицею Київською, Михайлівською, і через майдан Корольова прийшли до будівлі УМВС. Активісти називають справи Андрія Медведька та Дениса Поліщука сфабрикованими, а затриманих вважають політв’язнями.
«Ще з початку серпня місяця проходять акції «Свободу патріотам» в підтримку саме цих хлопців, Медведька та Поліщука, які заарештовані за, так би мовити, вбивство Бузини. Але ясно, що цією акцією ми маємо на увазі всіх патріотів, яких зараз репресує ця влада. Слава Богу, в Житомирській області зараз ніхто не сидить з наших побратимів за ідейні переконання,але це є в інших областях і не факт в тому. що завтра нас не будуть так само садити», – каже громадський активіст Олег Піонтковський.
Учасники маршу вигукували гасла «Свободу патріотам! Свободу політв’язням», «Герої сидять, злочинці на волі!», та «Медведько, Поліщук – герої України». Біля будівлі УМВС активісти нагадали правоохоронним органам про нерозкриті справи вбивств на Майдані та репресії по відношенню до патріотичних сил.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"