Последние новости
Главная / Новости / Мешканців міста запрошують на квест Старий Житомир — Новости Житомира

Мешканців міста запрошують на квест Старий Житомир — Новости Житомира

Мешканців міста запрошують на квест “Старий Житомир”
26 вересня відбудеться квест «Старий Житомир».
«Ти активна, молода людина, яка знає та любить наше місто? Тоді ти обов’язково повинен прийняти участь у нашому молодіжному квесті, – запрошують
– Ти зможеш цілий день провести у пошуках цікавих місць Житомира, з різними завданнями для кмітливих! На тебе чекають захоплююча гра та нові знайомства!! Також переможці отримають мега круті призи».
Дата: 26 вересня, субота. Час: чекаємо команд з 12:00 до 12:30. У 12:31 – старт без запізнення команд. Місце зустрічі: сквер біля ЦУМу Вік: 14 + Розмір ігрового внеску: 10 гривень з учасника( у одній команді мінімальна кількість гравців 3-5, обов’язково наявність хлопців і дівчат)
Реєстрація команд

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"