Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон
Музичний інструмент вартістю 15 тисяч гривень, який зник з оселі 73-річного жителя Новоград-Волинського району Житомирської області, правоохоронці розшукали у будинку 77-річного односельчанина.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Про зникнення зі свого будинку вартісного акордеона «Барканола» до міліції повідомив 73-річний житель с. Гульська. Пенсіонер розповів правоохоронцям, що декілька місяців не зазирав до місця його зберігання. Коли ж схаменувся, від музичного інструменту не залишилося й сліду. Окрім того, заявник поділився з міліціонерами власними підозрами. Мовляв, на акордеон міг покласти око його односельчанин», – йдеться у повідомленні.
Перевіряючи отриману інформацію, правоохоронці побували в будинку 77-річного пенсіонера, який час від часу навідувався до заявника у гості.
Виявилося, розшукуваний музичний інструмент дійсно перекочував до його оселі. За яких обставин це трапилося і для чого вартісний акордеон знадобився старшому товаришеві пенсіонера, у рамках розпочатого розслідування з’ясовують міліціонери.

Интересное

Повідомлення СЕС: у яких районах Житомира вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму — Новости Житомира

У зв’язку з виникненням на території Житомирської області пожеж фахівцями Держсанепідслужби здійснюється щоденний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Фахівцями Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 2 вересня здійснено дослідження повітря м. Житомира в районі Гідропарку; пл. Визволення, 1; вул. Жуйка, 18; вул.