Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області дідусь поцупив у 73-річного пенсіонера дорогий акордеон
Музичний інструмент вартістю 15 тисяч гривень, який зник з оселі 73-річного жителя Новоград-Волинського району Житомирської області, правоохоронці розшукали у будинку 77-річного односельчанина.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Про зникнення зі свого будинку вартісного акордеона «Барканола» до міліції повідомив 73-річний житель с. Гульська. Пенсіонер розповів правоохоронцям, що декілька місяців не зазирав до місця його зберігання. Коли ж схаменувся, від музичного інструменту не залишилося й сліду. Окрім того, заявник поділився з міліціонерами власними підозрами. Мовляв, на акордеон міг покласти око його односельчанин», – йдеться у повідомленні.
Перевіряючи отриману інформацію, правоохоронці побували в будинку 77-річного пенсіонера, який час від часу навідувався до заявника у гості.
Виявилося, розшукуваний музичний інструмент дійсно перекочував до його оселі. За яких обставин це трапилося і для чого вартісний акордеон знадобився старшому товаришеві пенсіонера, у рамках розпочатого розслідування з’ясовують міліціонери.

Интересное

Ниже среднего. Глава Житомирской области на 15 месте в рейтинге губернаторов — Новости Житомира

Всеукраинское издание «Деловая столица» представила рейтинг губернаторов за первое полугодие 2015 года. Показатели регионов сравнили по двадцати общественно значимым критериям. Все цифры брали только из данных Госстата. По каждому критерию области насчитываются баллы в зависимости от занятых ими мест, затем подсчитывается сумма баллов по всем критериям, и по этой сумме ранжируются регионы, а вместе с