Последние новости
Главная / Новости / Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів — Новости Житомира

Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів — Новости Житомира

Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів
Суд зобов’язав ВАТ Банк «Фінанси та кредит» сплатити лісомисливському державному підприємству у Житомирській області 4 млн грн депозитних коштів і штрафні санкції.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«За позовом Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури рішенням суду зобов’язано ВАТ Банк «Фінанси та кредит» сплатити державному підприємству депозитний вклад та штрафні санкції на загальну суму 4 млн 270 тис. грн.», – йдеться у повідомленні.
Прокуратура пояснює, що у листопаді 2014 року лісомисливське господарське державне підприємство уклало на 3 місяці з банківською установою договір про депозитний вклад на суму 4 млн грн. Однак банк, у порушення умов договору та вимог законодавства, не повернув кошти у визначений термін.
«За втручання прокуратури банк сплатить державному підприємству депозитний вклад та штрафні санкції на загальну суму 4 млн 270 тис грн.», – резюмує прокуратура.

Интересное

У Житомирі виконком затвердив перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації — Новости Житомира

Виконавчий комітет Житомирської міської ради визначив місця на території міста Житомира для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.   Перелік місць у людних місцях для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року 1. На території Богунського району м. Житомира: –