Последние новости
Главная / Новости / Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів — Новости Житомира

Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів — Новости Житомира

Державне підприємство у Житомирській області відсудило у банку 4 млн грн депозитних коштів
Суд зобов’язав ВАТ Банк «Фінанси та кредит» сплатити лісомисливському державному підприємству у Житомирській області 4 млн грн депозитних коштів і штрафні санкції.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«За позовом Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури рішенням суду зобов’язано ВАТ Банк «Фінанси та кредит» сплатити державному підприємству депозитний вклад та штрафні санкції на загальну суму 4 млн 270 тис. грн.», – йдеться у повідомленні.
Прокуратура пояснює, що у листопаді 2014 року лісомисливське господарське державне підприємство уклало на 3 місяці з банківською установою договір про депозитний вклад на суму 4 млн грн. Однак банк, у порушення умов договору та вимог законодавства, не повернув кошти у визначений термін.
«За втручання прокуратури банк сплатить державному підприємству депозитний вклад та штрафні санкції на загальну суму 4 млн 270 тис грн.», – резюмує прокуратура.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"