Последние новости
Главная / Новости / Відбулись матчі 13-го туру ІІ етап РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу — Новости Житомира

06 вересня відбулись матчі 13-го туру ІІ етап РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу 2015 року.
В центральному матчі вищої ліги «Чайка», перегравши в гостях «Метеор», забезпечила собі, як мінімум, друге місце в чемпіонаті. Цікава боротьба точиться в другій частині турнірної таблиці, де спрогнозувати результати матчів практично не можливо.
Результати матчів Вищої ліги:
«ПРОМІНЬ» (Левків) – КАМ’ЯНКА 0:4 (0:2)
«АТЛЕТ» (Гуйва) – КОДНЯ 7:0 (3:0)
«МЕТЕОР» (Василівка) – «ЧАЙКА» (Глибочиця) 0:2 (0:1)
ТРОЯНІВ – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 2:2 (1:2)
7
В першій лізі центральною була гра між «Пак-Трейдом» та «Дангардом», яка закінчилась перемогою «Дангарда», що створило ще більшу інтригу за призові місця. Дуже цікавою видалась гра між «Танкістом» та «Атлетом-2». Після першого тайму сінгурівська команда вела у рахунку 2:0, але втримати перевагу по перерві не зуміла. В підсумку новогуйвинці перемогли 4:2. Надрезультативно завершився матч між «Денишами» та «Хіміком», в якому було забито вісім м’ячів.
Результати матчів Першої ліги:
«ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) – «ЗОРЯ» (Оліївка) 3:1 (0:0)
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «АТЛЕТ-2» (Сінгури) 4:2 (0:2)
«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – ДАНГАРД 0:2 (0:0)
СЛОБОДА – ВЕРЕСИ 0:5 (0:3)
«ЛІСНИК» (Березівка) – КАЛИНІВКА 4:1 (2:0)
5
Матчі 14 туру відбудуться 13 вересня на стадіонах у Левкові, Гуйві, Високій Печі, Озерному, Іванівці та Кодні.