Последние новости
Главная / Новости / Все вражає та відповідає вимогам часу, — американський артилерист про навчання десантників — Новости Житомира

Все вражає та відповідає вимогам часу, — американський артилерист про навчання десантників — Новости Житомира

“Все вражає та відповідає вимогам часу”, – американський артилерист про навчання десантників
“Все вражає та відповідає вимогам часу”, – американський артилерист про навчання десантників Сьогодні, 12:14 На території навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, відбулася робоча зустріч представників Командування ВДВ на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським з американською військовою делегацією, яку очолив начальник школи артилерії СВ Збройних Сил США — начальник артилерії ЗС США бригадний генерал Уільям Тернер.
Про це повідомляють на сайті Міноборони.
Сторони обмінялися досвідом практичного застосування артилерії в ході бойових дій в сучасних умовах та зупинилися на питаннях, пов’язаних із засобами контрбатарейної, радіоелектронної боротьби та знешкодження безпілотних літальних апаратів. Крім того, обговорили потреби «крилатої піхоти».
Воїни-десантники продемонстрували своїм іноземним колегам яким чином за допомогою БПЛА, засобів радіолокаційної, звукової, оптичної розвідок проводиться збір, узагальнення розвідувальної інформації про противника на полі бою та здійснюється управління артилерію для нанесення швидкого вогневого ураження. В свою чергу десантники-артилеристи продемонстрували нові способи ураження противника на етапах контрбатарейної боротьби при застосуванні різних типів озброєння.
— Ми мали можливість вивчити досвід, набутий українськими десантниками в зоні бойових дій, ознайомилися з новими розробками та методами, побачили деякі елементи застосування артилерії. Все вражає та відповідає вимогам часу щодо ведення сучасного бою, — зазначив бригадний генерал Уільям Тернер. — Ми побачили, що спеціалісти Високомобільних десантних військ Збройних Сил України створюють принципово нове, відійшовши від старих канонів, приймаючи відповідні рішення щодо їх перспективного розвитку, — наголосив начальник школи артилерії СВ ЗС США — начальник артилерії ЗС США.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"