Последние новости
Главная / Новости / Житель Житомирської області зберігав удома авотмат Калашникова та боєприпаси, які збирався продати — Новости Житомира

Житель Житомирської області зберігав удома авотмат Калашникова та боєприпаси, які збирався продати — Новости Житомира

Житель Житомирської області зберігав удома авотмат Калашникова та боєприпаси, які збирався продати
Житель Любарського району Житомирської області намагався налагодити незаконний обіг вогнепальної зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції.
Про це повідомила прес-служба УСБ України в Житомирській області.
«Правоохоронці затримали зловмисника при спробі збуту зброї і набоїв за дві тисячі доларів США. У його автівці та помешканні вилучено модернізований складний автомат Калашникова, пістолет «Selekta» і майже сотню набоїв калібру 6,35 та 7,62 мм, частина з яких із бронебійно-запалювальними кулями. За висновком експертів, уся вилучена зброя та боєприпаси є бойовими», – йдеться в повідомленні.
Правопорушнику, раніше вже судимому за вбивство, повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, – зазначає прес-служба.
Фото прес-служба УСБ України в Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"