Последние новости
Главная / Новости / Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку — Новости Житомира

Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку — Новости Житомира

Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку
Звягельчанка Вікторія Степанюк, 27-річна чемпіонка України з гирьового спорту, отримала запрошення на чемпіонат світу, що у жовтні проходитиме у Ірландії. Втім у спортсменки немає коштів на поїздку, тому участь представниці Житомирщини на змаганнях найвищого рівня залишається під питанням. Що цікаво – головною суперницею Вікторії в Ірландії має стати росіянка.
Віта Степанюк з Великого Молодькова — багаторазова чемпіонка України з гирьового спорту та армреслінгу, у її руках важезні гирі здаються повітряними кульками. На чемпіонаті України, що відбувся 15 серпня у Рівному, вона вчергове стала чемпіонкою у своїй ваговій категорії. Почесне звання приніс дівчині найвищий результат — 116 підйомів гирі вагою 24 кг! Дівчина з дитинства є інвалідом — вона не чує, але ця вада не зупиняє її на шляху до спортивного Олімпу. Дівчина змагається разом із здоровими спортсменами.
А нещодавно Вікторія Степанюк отримала відзнаку кабінету міністрів від Арсенія Яценюка. Лише троє спортсменів з Житомирської області удостоєні цієї високої урядової нагороди — за внесок молоді у розвиток вітчизняного спорту.
— Настільки високі результати у гирьовому спорті, які демонструє Віта Степанюк, сьогодні у світі (!) має лише спортсменка з Росії, — розповів її тренер лександр Дідовець. — Це єдина реальна її конкурентка на світовому чемпіонаті, де Віта має усі шанси здобути призове місце.
За словами Дідовця, щоб поїхати на світовий чемпіонат, — потрібно 20 тисяч гривень. Ця сума подвоюється, зважаючи на те, що їхати сама дівчина-інвалід не може і їй потрібен супроводжувач. Тож ціна питання — 40 тисяч. Рівно стільки коштує можливість заявити про Новоград-Волинський і Житомирщину на увесь світ.
Очевидно, владі та меценатам слід про це замислитись.

Интересное

Американка вышла замуж за Иисуса Христа — Новости Житомира

Американка вышла замуж за Иисуса Христа Сьогодні, 10:44 У Сына Божьего больше 3, 5 тысяч жен по всему миру. Если кто-то из ваших знакомых скажет “Я замужем за Иисусом”, не стоит сразу вызывать скорую. Брак с Сыном Божьим вполне возможен, по крайне мере в США. Так, 39-летняя американская учительница Джессика Хейз вышла замуж за Иисуса