Последние новости
Главная / Новости / Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку — Новости Житомира

Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку — Новости Житомира

Спортсменка з Житомирської області шукає кошти, аби поїхати на чемпіонат світу і перемогти росіянку
Звягельчанка Вікторія Степанюк, 27-річна чемпіонка України з гирьового спорту, отримала запрошення на чемпіонат світу, що у жовтні проходитиме у Ірландії. Втім у спортсменки немає коштів на поїздку, тому участь представниці Житомирщини на змаганнях найвищого рівня залишається під питанням. Що цікаво – головною суперницею Вікторії в Ірландії має стати росіянка.
Віта Степанюк з Великого Молодькова — багаторазова чемпіонка України з гирьового спорту та армреслінгу, у її руках важезні гирі здаються повітряними кульками. На чемпіонаті України, що відбувся 15 серпня у Рівному, вона вчергове стала чемпіонкою у своїй ваговій категорії. Почесне звання приніс дівчині найвищий результат — 116 підйомів гирі вагою 24 кг! Дівчина з дитинства є інвалідом — вона не чує, але ця вада не зупиняє її на шляху до спортивного Олімпу. Дівчина змагається разом із здоровими спортсменами.
А нещодавно Вікторія Степанюк отримала відзнаку кабінету міністрів від Арсенія Яценюка. Лише троє спортсменів з Житомирської області удостоєні цієї високої урядової нагороди — за внесок молоді у розвиток вітчизняного спорту.
— Настільки високі результати у гирьовому спорті, які демонструє Віта Степанюк, сьогодні у світі (!) має лише спортсменка з Росії, — розповів її тренер лександр Дідовець. — Це єдина реальна її конкурентка на світовому чемпіонаті, де Віта має усі шанси здобути призове місце.
За словами Дідовця, щоб поїхати на світовий чемпіонат, — потрібно 20 тисяч гривень. Ця сума подвоюється, зважаючи на те, що їхати сама дівчина-інвалід не може і їй потрібен супроводжувач. Тож ціна питання — 40 тисяч. Рівно стільки коштує можливість заявити про Новоград-Волинський і Житомирщину на увесь світ.
Очевидно, владі та меценатам слід про це замислитись.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"