Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині незаконно спробували зменшити площу лісів — Новости Житомира

На Житомирщині незаконно спробували зменшити площу лісів — Новости Житомира

На Житомирщині незаконно спробували зменшити площу лісів
Прокуратурою області заявлено до суду позови про визнання протиправними та скасування двох рішень органів місцевого самоврядування, якими незаконно зменшено землі лісового фонду вартістю майже 18 млн грн.
Йдеться про те, що у травні 2015 року посадові особи, порушуючи законодавство, прийняли рішення про зменшення площ земельних ділянок лісового фонду спеціалізованих комунальних лісогосподарських підприємств на 133 га.
У подальшому вказані земельні ділянки було вилучено у комунальних підприємств з метою передачі приватним товариствам для розробки родовищ корисних копалин.

Интересное

На Житомирщині СБУ та прикордонники затримали контрабандиста канабісу — Новости Житомира

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області та прикордонники затримали мешканця Хмельниччини, який намагався незаконно перемістити через державний кордон України особливо небезпечний наркотичний засіб. Про це інформує прес-група УСБ України в Житомирській області. 09 вересня ц.р. слідчими УСБУ зареєстровано в ЄРДР кримінальне провадження за ч.2 ст.15 та ч.2 ст.305 (закінчений замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного