Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі з вулиці Лисенка зник державний будинок — Новости Житомира

У Житомирі з вулиці Лисенка зник державний будинок — Новости Житомира

У Житомирі з вулиці Лисенка зник державний будинок
У Житомирі з вулиці Лисенка зник державний будинок Сьогодні, 12:57 Житомирянка Тетяна Гуменюк працювала двірником і 14 років стояла в черзі на житло. Помешкання вона отримала і вже 8 років доводить чиновникам та суддям, що є законною власницею своєї квартири у державному будинку.
Пані Тетяні дісталась занедбана квартира в будинку на вул. Лисенка, 13. До речі, його приміщення було побудоване ще до 1917 року. Жінці одразу поставили ультиматум – витрати на капітальний ремонт та виготовлення проектної документації лягають на її плечі. Вона виконала ці вимоги і нарешті сім’я заселилась в омріяну і довгоочікувану квартиру.
У 2005 році Тетяна Гуменюк отримала ордер на право власності, а у 2006 році – приватизувала квартиру. Однак, житомирські чиновники у судах примудрилися через 8 років скасувати її право власності. Насправді, це довга і дуже заплутана історія про те, як в обласному центрі на паперах зник державний будинок, хоча фізично він майже століття стоїть на одному й тому ж місці.
У 2006 році в підвалі будинку №13 сторонні особи розгорнули підприємницьку діяльність, відкривши майстерню з ремонту м’яких меблів. Поки облаштовували підвальне приміщення, у квартирі пані Тетяни на 20 см просіла підлога. Мало того, під її вікнами з’явилася прибудова і постала огорожа саме там, де проходять газопровід і теплотраса. Сім’я тривалий час сплачувала навіть за прибудинкову територію, поки за рішенням суду паркан не було демонтовано
Як з’ясувалося, підприємці незаконно і самовільно зайняли підвал будинку №13, хоча мали договір дарування на приватний будинок №15. У міськраді повідомили, що не приймали рішення про оформлення права власності на підвальне приміщення в буд. №13, а БТІ не виготовляло відповідних документів.
У 2012 році під квартирами на вул. Лисенка, 13 відкрили ще й пральню. У липні цього року там навіть виникла пожежа, через яку в оселі пані Тетяни були дим і неприємний запах.
За плечима Тетяни Гуменюк багато зустрічей із чиновниками, судових засідань і стоси паперів. Жінка точно пам’ятає всі дати, цифри та прізвища посадовців, з якими за 8 років довелося мати справу.
Ситуація у мешканців будинку на Лисенка, 13 справді нестандартна. Цей державний будинок без відома господарів було незаконно з’єднано з приватним будинком №15 в одне домоволодіння під №15-а і 15-б. Пані Тетяна розповідає, що таким чином, за новими документами будинок 15-а – це колишній №13, в якому знаходиться її квартира №2. Відтак, замість одного приватного будинку №15 тут з’явилося ще два – №15-а та №15-б. 30 січня цього року БТІ вже виготовило технічний паспорт на будинок №15.
Тетяна Гуменюк просто в розпачі. Власниця квартири стверджує, що свідоцтво про право власності виготовлене на її квартиру №2 ще 20.10.2006 саме у державному будинку №13 по вул. Лисенка в м. Житомирі і цей документ залишається чинним. За її словами, державний будинок просто зник, як і реєстрація свідоцтва на її квартиру. За сфабрикованими договорами дарування через 9 років приватний будинок №15 придбали і зареєстрували 4 людей, які там не проживають, оскільки підвальні приміщення не пристосовані для цього. До того ж вони володіють правом власності за іншими адресами.
Житомирський окружний адміністративний суд 10 липня цього року скасував державну реєстрацію права власності на цей будинок усіх 4 формальних власників.
«На прийомі громадян Любов Цимбалюк сказала, що я повинна подякувати міській раді за те, що отримала квартиру. А потім нам надійшов лист, в якому чиновники з міськради радять мені звертатися до суду», – розповідає Тетяна Гуменюк.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"