Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщин, Сумщині та Одещині у двох українців вилучили марихуану — Новости Житомира

На Житомирщин, Сумщині та Одещині у двох українців вилучили марихуану — Новости Житомира

На Житомирщин, Сумщині та Одещині у двох українців вилучили марихуану
На Житомирщин, Сумщині та Одещині у двох українців вилучили марихуану Сьогодні, 12:55 Наркотичну речовину виявили прикордонники Житомирського загону спільно з працівниками митниці у пункті пропуску «Виступовичі».
Під час перевірки транзитного поїзда, який прямував із Кишинева до Санкт-Петербурга, прикордонники залучили до перевірки службового собаку. В ході огляду, чотирилапий помічник «показав» своєю поведінкою на можливу наявність наркотичних речовин у нашого співвітчизника.
Як показала перевірка, яку провела спільна прикордонно-митна оглядова група, у кишенях українця та сумці в його особистих речах він приховав пакуночки, можливо, з марихуаною загальною вагою 15,5 грамів. Матеріали по акту передано співробітникам МВС.
Сьогодні вранці в пункті пропуску «Зернове» речовину рослинного походження прикордонникам Сумського загону також допоміг знайти службовий собака.
Невідомий приховав у поїзді «Миколаїв-Москва» в баку для сміття пластикову пляшку об’ємом 0,5 літрів, в якій знаходилася, скоріш за все, марихуана.
Крім того в ході реалізації оперативної інформації прикордонниками спільно зі співробітниками МВС в одному з приватних помешкань населеного пункту Великокомарівського району Одещини також було виявлено наркотичну речовину.
У громадянина України спільна група, у складі прикордонників Котовського загону та співробітників МВС, вилучила у місцевого жителя 30 грамів речовини, попередньо, марихуани.

Интересное

Житомирские активисты объяснили причины разгрома палаток «Оппозиционного блока» — Новости Житомира

Активисты, которые вчера разгромили в Житомире палатки «Оппозиционного блока» и чуть не побили агитаторов, объяснили свои действия желанием «очистить город» от пропаганды против войны на Востоке Украины. "Носителей "рыговской идеологии" житомиряне должны знать в лицо. Житомирский оппоблок сегодня затеял пропагандировать житомирян против войны на Востоке Украины. Оказывается это мы затеяли войну на своей земле. А