Последние новости
Главная / Новости / ТМ Хліб Житомира – опора для найменш захищених — Новости Житомира

ТМ Хліб Житомира – опора для найменш захищених — Новости Житомира

ТМ Хліб Житомира – опора для найменш захищених  
Як один із найстаріших та найбільших заводів міста, ТМ Хліб Житомира постійно та активно приймає участь у суспільному житті міста. Незважаючи на скрутний час в нашій державі, кількість соціальних проектів під патронатом ТМ Хліб Житомира тільки зростає. Ми поцікавились у заступника директора підприємства О.Вербицького, з чим це пов’язано.
Ми допомагаємо тим, хто цього потребує. І чим більше таких людей – тим більше ми намагаємось поглиблювати соціальний вектор нашої діяльності. Наша мета не PR – наша мета допомогти найменш захищеним житомирянам, які для нас і клієнти, і велика родина одночасно.
Давайте перейдемо до конкретики. Опишіть, скільки зараз людей задіяно у благодійній діяльності Вашого заводу, хто ці люди?
Станом на липень під патронатом ТМ Хліб Житомира діяло три паралельні соціальні програми, що охоплювали близько тисячі житомирян: «Проект допомоги ветеранам», «Соціальний хліб», а також широкий спектр допомоги волонтерам з зони АТО та безпосередньо 95-й ОАМБР.
Розкажіть детальніше про кожну з програм.
«Соціальний хліб» – одна з найстаріших наших ініціатив, яку ми започаткували спільно з міською владою. У спеціальних торгових точках, відведених для цього містом, ми реалізуємо «соціальний хліб» нижче собівартісті, що дозволяє людям добре зекономити на цьому продукті першої необхідності.
Все, що пов’язано з нашими військовими, ми об’єднуємо в окремий проект. Його можна розділити на кілька складових: це і безпосереднє постачання хлібу та булочок до військових частин (між іншим, також за зниженою ціною), і допомога волонтерам як хлібо-булочними виробами, так і грошовими коштами, купівля необхідного для наших військових обладнання. Для нас військовий – це, в першу чергу, людина, яка має отримувати достойне харчування та проходити службу у комфортних умовах. Саме такі ініціативи ми намагаємось впроваджувати та підтримувати.
Нарешті, «Проект допомоги ветеранам», що проходить за пiдтримки в.о. мiського голови Любовi Цимбалюк,розрахований на безкоштовне та повне забезпечення 200 ветеранів та дітей війни необхідною кількістю хліба. Зауважте, ці люди повністю отримують необхідний їм хліб безоплатно. Будь-якого матеріального зиску з цього ми не маємо й близько. Ця програма проводиться нами спільно з усіма рівнями міських ветеранських організацій, тому, якщо Ваші читачі матимуть до неї інтерес, нехай звертаються до міської організації ветеранів або до її місцевих осередків.
Дуже цікаво. Напевно, ці програми обтяжливі для Вашого підприємства?
Розумієте, є такі питання, які вище за гроші. Потрібно завжди лишатись людьми, а для людини підставити плече земляку – справа честі та, насправді, нормальна природня поведінка. Як казав у одному своєму інтерв’ю видатний актор Юрій Нікулін: «Если каждый из нас сумеет сделать счастливым хотя бы одного (другого) человека – на земле все будут счастливы…»
Дякую за інтерв’ю та успіхів ТМ Хліб Житомира у ваших соціальних проектах!
За матеріалами газети «ЭХО»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"