Последние новости
Главная / Новости / Під час приїзду народних депутатів від «Самопомочі» Наталія Чиж презентувала проект «Стіна правди» — Новости Житомира

Під час приїзду народних депутатів від «Самопомочі» Наталія Чиж презентувала проект «Стіна правди» — Новости Житомира

Під час приїзду народних депутатів від «Самопомочі» Наталія Чиж презентувала проект «Стіна правди»  
Зміни до Конституції, реформи у податковій системі і органах державної влади та інші наболілі питання обговорили на зустрічі з житомирянами народні депутати від «Об’єднання «Самопоміч». Семен Семенченко, Андрій Журжій та Іван Мірошниченко завітали до Житомира, щоб у живому спілкуванні відповісти на питання, які цікавлять містян. Не оминули теми війни на Сході України та нещодавні зміни до Конституції, які викликали великий суспільний резонанс, зокрема, щодо децентралізації влади.
«Це, по суті, імплементація терористичних анклавів назад в тіло України, тільки вже на абсолютно легальних засадах. І як результат – зняття санкцій. Про це мало хто говорить, але тоді не буде потреби у санкціях. А ми отримаємо розбрат у суспільстві сильніший за той, що був. І ми бачили, що по Конституції під Верховною Радою уже киплять пристрасті, це може здатися дитячими пустощами. До речі, це одна з причин, з якої ми залишилися в коаліції: відповідальність за те, що зараз може відбутися в країні», – каже Народний депутат України Семен Семенченко.
Ну думку лідера «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі Наталії Чиж, люди переважно отримують неповну або спотворену інформацію щодо діяльності органів державної влади, і такі зустрічі покликані донести до житомирян інформацію з перших вуст.
«Йде величезне викривлення інформації: і про те, що відбувається в парламенті, і те, як приймаються зміни до Конституції, люди не мають достовірної інформації. Тому ми є безпосередньо тут трансляторами цієї правди. Тому приїхали сьогодні народні депутати. Живе спілкування, живі запитання. Представники нашої фракції надають достовірну відповідь на сто відсотків»,- каже Наталія Чиж
Наталія Чиж також розповіла про новий проект «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі – «Стіну Правди». Волонтери «Самопомочі» встановили у місті спеціальні “куби”, на яких люди можуть висловити свою оцінку діяльності місцевої влади, вказати на її помилки та задати питання.
«Є дві чисті сторони на кубах, людина приходить і пише свої думки про владу, діючу владу, яка зараз є в нашому місті. А дві інші сторони – запитання до влади. Чи задоволені роботою влади, чого не вистачає, і що ми хочемо. Абсолютно стіна правди. Кожна людина може прийти і викласти сою думку»,- розповідає Наталія Чиж
Наталія Чиж впевнена – «Стіна Правди» допоможе місцевій владі краще усвідомити реальні проблеми міста, і відповідно, знайти шляхи їх вирішення.
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"