Последние новости
Главная / Новости / Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори
Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори Сьогодні, 12:56 Висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів розпочинається 21 вересня в рамках кампанії місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня.
Виборча кампанія стартувала 5 вересня. За законом результати місцевих виборів мають бути визначені до 4 листопада і оприлюднені протягом п’яти днів. Місцеві органи влади будуть обрані на дворічний термін, а в жовтні 2017 року відбудуться нові вибори, і обрана на них уже на чотири роки місцева влада отримає нові повноваження.
Верховна Рада України раніше ухвалила закон, що визначає правила проведення місцевих виборів. Обласні, міські та районні ради обиратимуться за пропорційною системою з так званими відкритими списками, а вибори депутатів сільських і селищних рад – за мажоритарною системою відносної більшості.
У виборах не зможуть взяти участь блоки політичних партій, а прохідний бар’єр для партій зріс із 3% до 5%.
У перехідних положеннях закону зазначено, що чергові вибори до органів місцевого самоврядування в окупованих Криму і Севастополі, а також у частині Донецької і Луганської областей не проводяться.
Джерело статті: Радіо Свобода

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У