Последние новости
Главная / Новости / Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори
Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори Сьогодні, 12:56 Висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів розпочинається 21 вересня в рамках кампанії місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня.
Виборча кампанія стартувала 5 вересня. За законом результати місцевих виборів мають бути визначені до 4 листопада і оприлюднені протягом п’яти днів. Місцеві органи влади будуть обрані на дворічний термін, а в жовтні 2017 року відбудуться нові вибори, і обрана на них уже на чотири роки місцева влада отримає нові повноваження.
Верховна Рада України раніше ухвалила закон, що визначає правила проведення місцевих виборів. Обласні, міські та районні ради обиратимуться за пропорційною системою з так званими відкритими списками, а вибори депутатів сільських і селищних рад – за мажоритарною системою відносної більшості.
У виборах не зможуть взяти участь блоки політичних партій, а прохідний бар’єр для партій зріс із 3% до 5%.
У перехідних положеннях закону зазначено, що чергові вибори до органів місцевого самоврядування в окупованих Криму і Севастополі, а також у частині Донецької і Луганської областей не проводяться.
Джерело статті: Радіо Свобода

Интересное

Сергій Сухомлин: Влада Житомира готова йти на зустріч у впровадженні програм енергоефективності — Новости Житомира

Влада Житомира готова йти на зустріч у впровадженні програм енергоефективності, про це на круглому столі з питань фінансових механізмів впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках в місті повідомив перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин. «І держава і місто, ми робимо все що можна для того щоб стимулювати цей процес. І в минулому році, і