Последние новости
Главная / Новости / Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори — Новости Житомира

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори
Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцеві вибори Сьогодні, 12:56 Висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів розпочинається 21 вересня в рамках кампанії місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня.
Виборча кампанія стартувала 5 вересня. За законом результати місцевих виборів мають бути визначені до 4 листопада і оприлюднені протягом п’яти днів. Місцеві органи влади будуть обрані на дворічний термін, а в жовтні 2017 року відбудуться нові вибори, і обрана на них уже на чотири роки місцева влада отримає нові повноваження.
Верховна Рада України раніше ухвалила закон, що визначає правила проведення місцевих виборів. Обласні, міські та районні ради обиратимуться за пропорційною системою з так званими відкритими списками, а вибори депутатів сільських і селищних рад – за мажоритарною системою відносної більшості.
У виборах не зможуть взяти участь блоки політичних партій, а прохідний бар’єр для партій зріс із 3% до 5%.
У перехідних положеннях закону зазначено, що чергові вибори до органів місцевого самоврядування в окупованих Криму і Севастополі, а також у частині Донецької і Луганської областей не проводяться.
Джерело статті: Радіо Свобода

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"