Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки — Новости Житомира

У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки — Новости Житомира

У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки
У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки Сьогодні, 16:23 У Житомирі 17 серпня відбудеться експертне обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки України.
Проект документу розроблено Експертною радою при Міністерстві інформаційної політики України в рамках виконання Коаліційної угоди та Програми дій Уряду від 11 грудня 2014 року. До складу Експертної ради увійшли представники Міністерства, науково-дослідних інституцій, громадських організацій та медіаюристи.
Експертне обговорення відбудеться за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Всі бажаючі можуть долучитися до обговорення Концепції інформаційної безпеки України 17 серпня об 11.00 у готелі Рейкарц (площа Замкова 5/8).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"