Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки — Новости Житомира

У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки — Новости Житомира

У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки
У Житомирі обговорять Концепцію інформаційної безпеки Сьогодні, 16:23 У Житомирі 17 серпня відбудеться експертне обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки України.
Проект документу розроблено Експертною радою при Міністерстві інформаційної політики України в рамках виконання Коаліційної угоди та Програми дій Уряду від 11 грудня 2014 року. До складу Експертної ради увійшли представники Міністерства, науково-дослідних інституцій, громадських організацій та медіаюристи.
Експертне обговорення відбудеться за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Всі бажаючі можуть долучитися до обговорення Концепції інформаційної безпеки України 17 серпня об 11.00 у готелі Рейкарц (площа Замкова 5/8).

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244