Последние новости
Главная / Новости / Контакт-центр «Житомиргазу» за перший місяць роботи отримав чотири тисячі дзвінків — Новости Житомира

Контакт-центр «Житомиргазу» за перший місяць роботи отримав чотири тисячі дзвінків — Новости Житомира

Контакт-центр «Житомиргазу» за перший місяць роботи отримав чотири тисячі дзвінків
Протягом серпня оператори контакт-центру обробили 4,1 тисячі дзвінків жителів Житомирської області. Рекорд був поставлений у останній день місяця, коли за допомогою до фахівців контакт-центру звернулося більше 400 жителів області.
Зателефонувавши за телефоном контакт-центру (0412) 55-80-04 або написавши на електронну пошту [email protected] , споживачі передають показання газового лічильника, звіряють оплату, отримують консультації з повірки приладів обліку, переоформлення особового рахунку, дізнаються причини відключення від і процедуру його відновлення.
Консультації надаються щоденно з 8 до 20 години. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються за міськими тарифами, дзвінки з мобільного телефону – за тарифами операторів зв’язку.
У дні пікових навантажень, коли споживачі повідомляють показання лічильників, кількість дзвінків до контакт-центру зростає удвічі-тричі. У такі дні не завжди можна швидко додзвониться, тому необхідно зачекати на лінії довше або скористатися електронною поштою [email protected] . У повідомленні з показаннями лічильника газу необхідно вказати адресу (місто/село, вулицю, номер будинка/квартири, прізвище, ім’я та особовий рахунок). Номер особового рахунку зазначений у квитанції – він складається із 10 цифр, перші з яких 04.
«Всі показання, які споживачі щомісяця передають через онлайн-сервіс чи на електронну адресу, обов’язково вносяться до бази даних. Телефонні лінії, які вказані у квитанціях, також працюють для передачі показань лічильників. Це зокрема номери (067) 240-76-35, (067) 240-76-42, (067) 240-76-55, (091) 300-15-63 та автовідповідач 15-04», – додає Лариса Продоус, начальник відділу супроводження клієнтів – фізичних осіб.
Крім того, для зручності у відділі супроводження клієнтів по вул. Шевченка, 18-а та у Сервісному центрі на вул. Перемоги, 10 встановлені скриньки для прийому показань газових лічильників. Також тут можна укласти договір з природного газу ТОВ «Житомиргаз Збут».

Интересное

У Житомирській області чоловік, який знайшов та переробив гвинтівку, може сісти на 7 років — Новости Житомира

У Житомирській області чоловік, який знайшов та переробив гвинтівку, може сісти на 7 років Сьогодні, 14:32 Кримінальну відповідальність понесе 45-річний житель Малинського району Житомирської області, якого працівники міліції викрили у незаконних ремонті та переробці вогнепальної зброї у власному домоволодінні. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. «До будинку жителя с. КсаверівМалинського району правоохоронців