Последние новости
Главная / Новости / Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень — Новости Житомира

Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень — Новости Житомира

Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень
Упродовж 12 серпня відразу 10 жителів Житомирщини звернулись до міліції із повідомленнями про шахрайства. У результаті надмірної довіри до незнайомців заявники втратили від 4 до 50 тисяч гривень власних коштів. За всіма фактами розпочато кримінальні провадження.
Зокрема, у Брусилові 43-річна жінка планувала продати через відомий віртуальний сайт непотрібну сумку. Після спілкування з нібито покупчинею з банківського рахунку заявниці було знято понад 10 тисяч гривень. Про ці обставини жінка розповіла працівникам міліції, виявивши згодом зникнення грошей.
Також з’ясувалось, що заявниця двічі спілкувалась з такою собі Іриною Станіславівною, якій і повідомила конфіденційні відомості про власний рахунок.
Наразі міліцією проводяться необхідні заходи для встановлення осіб шахраїв та притягнення їх до відповідальності.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от