Последние новости
Главная / Новости / Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень — Новости Житомира

Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень — Новости Житомира

Жителька Брусилова, намагаючись продати сумку, втратила 10 тисяч гривень
Упродовж 12 серпня відразу 10 жителів Житомирщини звернулись до міліції із повідомленнями про шахрайства. У результаті надмірної довіри до незнайомців заявники втратили від 4 до 50 тисяч гривень власних коштів. За всіма фактами розпочато кримінальні провадження.
Зокрема, у Брусилові 43-річна жінка планувала продати через відомий віртуальний сайт непотрібну сумку. Після спілкування з нібито покупчинею з банківського рахунку заявниці було знято понад 10 тисяч гривень. Про ці обставини жінка розповіла працівникам міліції, виявивши згодом зникнення грошей.
Також з’ясувалось, що заявниця двічі спілкувалась з такою собі Іриною Станіславівною, якій і повідомила конфіденційні відомості про власний рахунок.
Наразі міліцією проводяться необхідні заходи для встановлення осіб шахраїв та притягнення їх до відповідальності.

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244