Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині до держбюджету буде сплачено понад 3 млн грн акцизного збору — Новости Житомира

На Житомирщині до держбюджету буде сплачено понад 3 млн грн акцизного збору — Новости Житомира

На Житомирщині до держбюджету буде сплачено понад 3 млн грн акцизного збору
Правову позицію прокуратури області та висновки експертизи про невідповідність ввезеного ТОВ «БНК-Україна» палива марці палива, зазначеного у митній декларації, враховано Житомирським окружним адміністративним судом та відмовлено у задоволенні позовних вимог ТОВ.
Таким чином, суд підтвердив правомірність рішень Житомирської митниці щодо визначення коду товару, що фактично збільшить суму акцизного збору у понад 10 разів за тонну пального.
Йдеться про те, що у лютому цього року ТОВ «БНК-Україна», з метою незаконного зменшення митних платежів, звернулося із позовом до адміністративного суду визнати протиправними та скасувати рішення Житомирської митниці Державної фіскальної служби України, зобов’язавши її здійснити митне оформлення товару.
Прокуратурою, на захист інтересів держави, на боці митниці здійснено вступ у справу, за результатом розгляду якої суд визнав правомірність збільшення суми акцизного збору з розрахунку 198 євро за одну тонну пального.
Відтак, товариство з обмеженою відповідальністю зобов’язано сплатити до бюджету акцизний збір на суму понад 3 млн грн.

Интересное

Адвокат Сидор Кизин защищает Игоря Гуменюка, который бросил гранату в милицию — Новости Житомира

Экс-губернатор Житомирской области Сидор Кизин является адвокатом подозреваемого в метании гранаты возле Верховной Рады 31 августа. Адвокат бойца батальона «Сич» Игоря Гуменюка, которого подозревают в том, что именно он бросил боевую гранату под Верховной Радой, утверждает, что его подзащитного во время задержания правоохранители избили и требовали признания в преступлении. Об этом адвокат Сидор Кизин заявил