Последние новости
Главная / Новости / Жителі Житомирщини заборгували за комуналку 182 млн. грн — Новости Житомира

Жителі Житомирщини заборгували за комуналку 182 млн. грн — Новости Житомира

Жителі Житомирщини заборгували за комуналку 182 млн. грн
Найкраще в області по комунальним платежам розраховуються жителі Бердичівського, Романівського, Любарського та Андрушівського районів. Там за період 6 місяців року рівень оплати доходив до 130% (з урахуванням погашення попередніх заборгованостей). Про це інформує обласна служба статистики. Найгірше розрахунки за послуги проводять жителі Попільнянського і Коростенського районів, міст Коростень і Бердичів (84-91%).
Начальник головного управління статистики в Житомирській області Галина Пашинська розповідає, що за перший місяць літа загальна сума боргів населення майже не змінилась, а загалом ця сума перевищує 180 млн. грн.:
«В її структурі переважає борг за тепло та гарячу воду, частка якого становить 30 %, або 54,5 млн. грн. За газопостачання мешканці Житомирщини не сплатили 53 млн. грн., або 29 %, а за утримання житла та водопостачання і водовідведення – відповідно 39 млн. грн. та 32 млн. грн. Не погашеним залишився борг і за вивезення побутових відходів – близько 4 млн. грн., або 2% усієї заборгованості».
Крім того, населення області має борги за спожиту електроенергію, сума яких на кінець червня поточного року склала понад 28 млн. грн.
Джерело: «»

Интересное

Раніше судимий житель Житомирської області виніс із сільського клубу музичну апаратуру — Новости Житомира

Працівники карного розшуку Коростенського міськвідділу міліції затримали жителя райцентру за крадіжку музичного обладнання. Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. «До чергової частини Коростенського міськвідділу міліції звернулась сільський голова с. Стремигорода із повідомленням про крадіжку з клубу музичної техніки. На місці події працівники міліції з’ясували, що зловмисник потрапив до приміщення вночі, розбивши