Последние новости
Главная / Новости / Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким — Новости Житомира

Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким — Новости Житомира

Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким
Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким Сьогодні, 14:54 Цьогоріч цукрові буряки в усіх категоріях господарств області посіяно на площі 12,2 тис. га, що на 0,4 тис. га, що на 3 % менше 2014 року.
В управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації пояснюють, що зменшення посівних площ пов’язане зі зростанням собівартості виробництва цукрових буряків, а також несприятливою ціновою кон’юнктурою на цукор через його перевиробництво в Україні у попередні роки.
В області, як і раніше, виробництво цукру будуть здійснювати два цукрові заводи.
ПАТ «Червонський цукровик» планує приступити до сезону переробки цукрових буряків урожаю цього року протягом 5-10 вересня, ТОВ «Сігнет-центр» – 20-25 вересня.
Загалом, очікується, що ці підприємства перероблять 465 тис. тонн цукрових буряків. Враховуючи, що у 2015 році цукристість буряків на 1,5 одиниці вища минулорічного показника, заводами прогнозується виробити понад 65 тис. тонн цукру, що забезпечує потребу області на 2015/2016 маркетинговий період на 115%.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"