Последние новости
Главная / Новости / Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким — Новости Житомира

Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким — Новости Житомира

Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким
Житомирські аграрії запевняють, що життя буде солодким Сьогодні, 14:54 Цьогоріч цукрові буряки в усіх категоріях господарств області посіяно на площі 12,2 тис. га, що на 0,4 тис. га, що на 3 % менше 2014 року.
В управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації пояснюють, що зменшення посівних площ пов’язане зі зростанням собівартості виробництва цукрових буряків, а також несприятливою ціновою кон’юнктурою на цукор через його перевиробництво в Україні у попередні роки.
В області, як і раніше, виробництво цукру будуть здійснювати два цукрові заводи.
ПАТ «Червонський цукровик» планує приступити до сезону переробки цукрових буряків урожаю цього року протягом 5-10 вересня, ТОВ «Сігнет-центр» – 20-25 вересня.
Загалом, очікується, що ці підприємства перероблять 465 тис. тонн цукрових буряків. Враховуючи, що у 2015 році цукристість буряків на 1,5 одиниці вища минулорічного показника, заводами прогнозується виробити понад 65 тис. тонн цукру, що забезпечує потребу області на 2015/2016 маркетинговий період на 115%.

Интересное

У Житомирі на майдані Корольова проведуть «Ярмарок енергоефективності» — Новости Житомира

24 вересня в місті Житомирі в рамках Тижнів Німеччини в Україні на майдані ім. С.П. Корольова з 11.00 до 17.00 год. проходитиме «Ярмарок енергоефективності». Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.   «Під час ярмарку будуть представлені товари та послуги компаній-виробників енергоефективних технологій. Відвідувачі зможуть отримати консультації з питань реалізації енергоефективних заходів та знижки на придбання