Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки — Новости Житомира

У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки — Новости Житомира

У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки
У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки Сьогодні, 09:19 У м. Новограді-Волинському чоловік викрав 6 пляшок горілки під час відвантаження товару до крамниці й одразу побіг , щоб випробувати оковиту.
Про крадіжку повідомила 39-річна керуюча місцевого супермаркету. Жінка розповіла, що під час відвантаження товару із автомобіля постачальників невідомий чоловік викрав пляшки з горілкою та втік. Сума збитку склала близько 400 гривень.
На місці події правоохоронці з’ясували, що зовнішня камера відеоспостереження зафільмувала момент вчинення крадіжки. Зловмисника впізнав дільничний інспектор міліції. Ним виявився 34-річний місцевий житель, який неодноразово вчиняв адміністративні правопорушення.
Підозрюваний не встиг далеко утекти. Його затримали неподалік, саме під час дегустації спиртних напоїв на лавці у дворі багатоповерхівки. Чоловік у всьому зізнався та розповів, що чотири пляшки горілки він віддав у рахунок власного боргу. Решту – планував розпити із друзями.
Чоловікові така поведінка обійдеться притягненням до адміністративної відповідальності за розпиття спиртних напоїв у громадському місці, а також йому загрожує штраф громадські роботи, виправні роботи, піврічний арешт або позбавлення волі на строк до 3 років.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от