Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки — Новости Житомира

У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки — Новости Житомира

У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки
У Новограді-Волинському за крадіжку 6 пляшок спиртного чоловік може загриміти до в’язниці на 3 роки Сьогодні, 09:19 У м. Новограді-Волинському чоловік викрав 6 пляшок горілки під час відвантаження товару до крамниці й одразу побіг , щоб випробувати оковиту.
Про крадіжку повідомила 39-річна керуюча місцевого супермаркету. Жінка розповіла, що під час відвантаження товару із автомобіля постачальників невідомий чоловік викрав пляшки з горілкою та втік. Сума збитку склала близько 400 гривень.
На місці події правоохоронці з’ясували, що зовнішня камера відеоспостереження зафільмувала момент вчинення крадіжки. Зловмисника впізнав дільничний інспектор міліції. Ним виявився 34-річний місцевий житель, який неодноразово вчиняв адміністративні правопорушення.
Підозрюваний не встиг далеко утекти. Його затримали неподалік, саме під час дегустації спиртних напоїв на лавці у дворі багатоповерхівки. Чоловік у всьому зізнався та розповів, що чотири пляшки горілки він віддав у рахунок власного боргу. Решту – планував розпити із друзями.
Чоловікові така поведінка обійдеться притягненням до адміністративної відповідальності за розпиття спиртних напоїв у громадському місці, а також йому загрожує штраф громадські роботи, виправні роботи, піврічний арешт або позбавлення волі на строк до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"