Последние новости
Главная / Новости / Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну Батьківщину? — Новости Житомира

Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну Батьківщину? — Новости Житомира

Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну “Батьківщину”?
Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну “Батьківщину”? Сьогодні, 21:18 Як стало відомо сайтові “Житомир-Онлайн”, Юлія Тимошенко прийняла рішення усунути Олександра Чуботенка з посади керівника Житомирської обласної “Батьківщини” і замість нього призначити Анжеліку Лабунську.
Олександр Чуботенко не зміг організувати підготовку обласного відділення партії до місцевих виборів, “Батьківщина” у Житомирі практично не працювала. Мешканці Житомира та області так і не побачили жодної потужної акції партії.
Очевидно, що з приходом Анжеліки Лабунської на посаду керівника Житомирської “Батьківщини” ситуація кардинально зміниться – Анжеліка Вікторівна досить рішуча і впливова діячка, яка дасть нове життя партії Тимошенко на Житомирщині. На жаль, часу в неї дуже мало – до виборів залишилося лише два місяці.
До речі, завтра о 18.00 відбудеться зустріч Анжеліки Лабунської із депутатами фракції “Батьківщини” в обласній раді. Зустріч має відбутися в штаб-квартирі обласної “Батьківщини” на вул. Ольжича, 7 у Житомирі.
Довідка:
Анжеліка Вікторівна Лабунська (2 листопада 1967, місто Київ) — народний депутат України V, VI, VII скликань, юрист, громадська діячка, правозахисниця.
Батьки
Мати — Лабунська Михайлина Петрівна, народилася 8 червня 1946 року. Походить з міста Фастів, Київської області. За фахом — юрист.
Батько — Лабунський Віктор Григорович, народився 5 січня 1946 року. Походить з села Високе, Брусилівського району, Житомирської області. За фахом — будівельник.
Обидва батьки пенсіонери.
Освіта
З 1975 року навчалася у середній школі № 202 міста Києва, яку на відмінно закінчила у 1985 році. Брала участь та була переможцем місцевих та загальнодержавних олімпіад.
Виховуючи дитину та працюючи, з 1991 року заочно навчалася у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на юридичному факультеті за спеціальністю — правознавство, який закінчила у 1996 році.
У період навчання на юридичному факультеті закінчила спецкурс за спеціальністю фінансове право.
Робота та кар’єра[ред. • ред. код] З жовтня 1985 року по січень 1986 року працювала на посаді секретаря судового засідання у Жовтневому районному суді міста Києва.
З січня 1986 року по грудень 1989 року обіймала посаду бухгалтера-претензіоніста на Київській базі «Укоопторггалантерея».
У грудні 1989 року була прийнята на посаду лаборанта юридичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, де працювала по червень 1992 року.
З червня 1992 року по травень 1993 року займала посаду юрисконсульта Ощадного банку України.
У липні 1993 року була прийнята на посаду старшого юрисконсульта до Укрдержстраху «Оранта», де працювала до грудня 1993 року.
З грудня 1993 року по лютий 1994 року призначена на посаду начальника юридичного відділу ВАТ «Банкірський Дім».
З лютого 1994 року по вересень 1995 року обіймала посаду заступника Голови Правління АКБ «Аскольд».
З жовтня 1995 року по липень 1996 року працювала на посаді начальника юридичного управління КБ «Фінанси та Кредит».
З липня 1996 року по серпень 2002 року перебувала на посаді начальника юридичного відділу АТ «Фінанси та Кредит».
З серпня 2002 року по квітень 2006 року займала посаду директора ТОВ «Юридична компанія «Фінанси та Кредит Лекс».
З січня 2004 року по травень 2006 року працювала на посаді начальника юридичного управління ВАТ «Прогрес» за сумісництвом.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"