Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори
23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».
«У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є мирною, ми нічого не ламали. Відтепер «Сбербанк» виглядає хоч трохи по-українськи», – зазначив заступник голови міської організації «Свободи» Олег Черняхович.
Під час акції на вивіски відділень установи «Сбербанк Росії», які знаходяться на майдані Соборному та вулиці Східній, активісти повісили прапори України, сховавши під ними назву країни агресора.
Фото прес-служби парторганізації

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"