Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори
23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».
«У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є мирною, ми нічого не ламали. Відтепер «Сбербанк» виглядає хоч трохи по-українськи», – зазначив заступник голови міської організації «Свободи» Олег Черняхович.
Під час акції на вивіски відділень установи «Сбербанк Росії», які знаходяться на майдані Соборному та вулиці Східній, активісти повісили прапори України, сховавши під ними назву країни агресора.
Фото прес-служби парторганізації

Интересное

В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним — Новости Житомира

З наступного вівторка буде відновлено рух тролейбусного маршруту №9. Про  це у соцмережі повідомив Євгеній Демчик. "Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. Раніше керівництво ТТУ визначило цей маршрут нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян