Последние новости
Главная / Новости / Малинських чиновників-хабарників взяли під варту — Новости Житомира

Малинських чиновників-хабарників взяли під варту — Новости Житомира

Малинських чиновників-хабарників взяли під варту
У неділю, 27 вересня, Корольовський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою головам Малинської райдержадміністрації та райради, які підозрюються в на суму 40 тис грн.
Також, ухвалою суду визначено розмір застави, достатньої для виконання підозрюваними передбачених Кримінальним процесуальним кодексом обов’язків, зокрема, для голови райдержадміністрації – 300 тис грн, голови райради – 218 тис грн.
Нагадаємо, що працівники Служби безпеки та прокуратури області затримали їх під час одержання від фермера хабара у розмірі 40 тис грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовими особами, які займають відповідальне становище) Кримінального кодексу України здійснює прокуратура області.
Як повідомляє прес-служба прокуратури, санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У