Последние новости
Главная / Новости / Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира
10 вересня в рамках мистецького проекту «Культурна версія» на майдані Корольова виступала українська співачка Джамала та симфонічний оркестр «Lords of the Sound».
Для тих, хто не міг бути у четвер ввечері в центрі міста, ми пропонуємо переглянути виступ відомої співачки та музичного колективу.
Нагадаємо, Джамала – українська співачка. Влітку 2009 перемогла на щорічному міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Новая волна» у Юрмалі. В тому ж 2009 році отримала премію «Людина року 2009» в номінації «Кумир українців».
Симфонічний оркестр «Lords of the Sound» виконали для житомирян відомі саундтреки з «Зоряних воєн», «Матриці», «Гаррі Поттера» та ін. Музичну частину концерту доповнив оригінальний відеоряд на кіноекрані.
Як повідомляв , до 1131-річчя міста

Интересное

Отдых в сентябре 2015: 22 страны на Ваш выбор от Датур — Новости Житомира

Отдых осенью, что может быть лучше возможности продлить Ваше лето! Вот и закончилось такое долгожданное тёплое и яркое лето. Но это совсем не означает, что вместе с ним закончилось и лучшее время для удивительного и незабываемого отдыха. Совсем наоборот, в начале осени стартует бархатный сезон и на морских курортах и ни только восстанавливается довольно комфортная