Последние новости
Главная / Новости / Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира
10 вересня в рамках мистецького проекту «Культурна версія» на майдані Корольова виступала українська співачка Джамала та симфонічний оркестр «Lords of the Sound».
Для тих, хто не міг бути у четвер ввечері в центрі міста, ми пропонуємо переглянути виступ відомої співачки та музичного колективу.
Нагадаємо, Джамала – українська співачка. Влітку 2009 перемогла на щорічному міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Новая волна» у Юрмалі. В тому ж 2009 році отримала премію «Людина року 2009» в номінації «Кумир українців».
Симфонічний оркестр «Lords of the Sound» виконали для житомирян відомі саундтреки з «Зоряних воєн», «Матриці», «Гаррі Поттера» та ін. Музичну частину концерту доповнив оригінальний відеоряд на кіноекрані.
Як повідомляв , до 1131-річчя міста

Интересное

«Свято українського коня» у Житомирі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У суботу, 26 вересня, в Житомирі відбувся фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся». Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно – патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.   Фото Андрія Дідківського Житомир.info По