Последние новости
Главная / Новости / Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира — Новости Житомира

Виступ оркестру «Lords of the Sound» та Джамали на «Культурній версії» святкування Дня Житомира
10 вересня в рамках мистецького проекту «Культурна версія» на майдані Корольова виступала українська співачка Джамала та симфонічний оркестр «Lords of the Sound».
Для тих, хто не міг бути у четвер ввечері в центрі міста, ми пропонуємо переглянути виступ відомої співачки та музичного колективу.
Нагадаємо, Джамала – українська співачка. Влітку 2009 перемогла на щорічному міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Новая волна» у Юрмалі. В тому ж 2009 році отримала премію «Людина року 2009» в номінації «Кумир українців».
Симфонічний оркестр «Lords of the Sound» виконали для житомирян відомі саундтреки з «Зоряних воєн», «Матриці», «Гаррі Поттера» та ін. Музичну частину концерту доповнив оригінальний відеоряд на кіноекрані.
Як повідомляв , до 1131-річчя міста

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"