Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі урочисто посвятили в студенти кількасот першокурсників ЖДТУ — Новости Житомира

У Житомирі урочисто посвятили в студенти кількасот першокурсників ЖДТУ — Новости Житомира

У Житомирі урочисто посвятили в студенти кількасот першокурсників ЖДТУ
Кількасот першокурсників Житомирського державного технологічного університету урочисто посвятили у студенти. Ректор університету власноруч видав першокурсникам залікові книжки, привітав студентів із початком навчального року, і одразу попередив, що буде з тими, хто не захоче сумлінно навчатися.
«Потрібно навчитися вчитися в університеті після шкіл і ліцеїв. Інший підхід, інші вимоги до складання відповідних іспитів та екзаменів. Університет відраховує. Відраховує за різні прояви небажання вчитися, різні прояви негарної поведінки», – каже Петро Мельничук.
Підтримати молодих студентів прийшли батьки першокурсників. Людмила Загорська розповідає: її старший син вже закінчив Житомирський технологічний університет, цього року за порадою брата її молодший син вступає до цього ж вишу.
«Сьогодні в нас першокурсник. Це молодший син. Старший закінчив четвертий курс, теж ГЕФу, нашого Житомирського «політеху», і молодший вступив на “розробку”, теж на бюджет. Звичайно, хочеться, щоб гарно навчався і став гарним спеціалістом»,- розповідає мама першокурсника Людмила Загорська.
Проректор Житомирського державного технологічного університету каже: незважаючи на важку ситуацію в країні, цьогорічною вступною кампанією задоволені. Навчатись у житомирському виші виявили бажання близько семисот абітурієнтів не тільки з України, а й з різних куточків світу.
«Щороку ми набираємо все більше студентів – іноземців. Цього року ми маємо студентку-громадянина Сполучених Штатів Америки, яка вступила за напрямом підготовки «Фінанси і кредит», буде отримувати у нас освіту. Ми маємо студентів з Камеруну, зі Шрі-Ланки, не говорячи вже про всі країни колишнього Радянського Союзу: це Туркменістан, Таджикістан, Айзербайджан. З кожним роком таких студенті у нас все більше і більше», – каже проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку ЖДТУ Віктор Євдокимов.
Студенти, які щойно отримали до рук чисті заліковки, кажуть: з нетерпінням чекають початку навчального року і додають: головне – не втратити стипендію.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"