Последние новости
Главная / Новости / У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів — Новости Житомира

У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів — Новости Житомира

У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів
У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів Сьогодні, 15:07 До 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Романів зателефонував чоловік, який повідомив, що знайшов на полі підозрілі предмети.
На місці події фахівці ДСНС з’ясували, що при виорюванні поля плуг за щось зачепився. Коли чоловік підійшов подивитися що ж сталося, то помітив у землі невідомі металеві предмети, що були схожі на вибухонебезпечні. Селянин відразу ж повідомив рятувальників.
Пізніше фахівці ідентифікували небезпечні знахідки, як 76 мм артилерійські снаряди часів минулої війни у кількості 27 штук. Місце виявлення було відразу ж огороджене.
31 серпня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила небезпечне відлуння війни на спеціальному полігоні.

Интересное

«Свято українського коня» у Житомирі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У суботу, 26 вересня, в Житомирі відбувся фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся». Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно – патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.   Фото Андрія Дідківського Житомир.info По