Последние новости
Главная / Новости / У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів — Новости Житомира

У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів — Новости Житомира

У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів
У Романівському районі селянин виявив у землі 27 артснарядів Сьогодні, 15:07 До 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Романів зателефонував чоловік, який повідомив, що знайшов на полі підозрілі предмети.
На місці події фахівці ДСНС з’ясували, що при виорюванні поля плуг за щось зачепився. Коли чоловік підійшов подивитися що ж сталося, то помітив у землі невідомі металеві предмети, що були схожі на вибухонебезпечні. Селянин відразу ж повідомив рятувальників.
Пізніше фахівці ідентифікували небезпечні знахідки, як 76 мм артилерійські снаряди часів минулої війни у кількості 27 штук. Місце виявлення було відразу ж огороджене.
31 серпня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила небезпечне відлуння війни на спеціальному полігоні.

Интересное

Отдых в сентябре 2015: 22 страны на Ваш выбор от Датур — Новости Житомира

Отдых осенью, что может быть лучше возможности продлить Ваше лето! Вот и закончилось такое долгожданное тёплое и яркое лето. Но это совсем не означает, что вместе с ним закончилось и лучшее время для удивительного и незабываемого отдыха. Совсем наоборот, в начале осени стартует бархатный сезон и на морских курортах и ни только восстанавливается довольно комфортная