Последние новости
Главная / Новости / Працівник Житомирського агроуніверситету вважає, що його безпідставно намагаються звільнити — Новости Житомира

Працівник Житомирського агроуніверситету вважає, що його безпідставно намагаються звільнити — Новости Житомира

Працівник Житомирського агроуніверситету вважає, що його безпідставно намагаються звільнити
Валерій Жайвороновський вже майже десять років працює учбовим майстром у Житомирському агроекологічному університеті. Він розповідає: за час роботи добре себе зарекомендував, знаходить спільну мову зі студентами і навіть має власні винаходи, але впродовж останнього року його безпідставно змушують написати заяву на звільнення. За словами Валерія Жайвороновського, декан факультету вимагає у нього хабар і погрожує звільнити, якщо педагог не заплатить.
Валерій Жайвороновський розповідає: конфлікт посилився після того, як наприкінці 2012 року за дорученням декана студенти у навчальний час робили для садиби керівника факультету облаштування для каміну, гриль печі та інше обладнання. За словами педагога, круглий метал, який використовували студенти, числився на навчальному майстрові і декан пообіцяв його списати, але обіцянки не дотримався, про що Валерій Жайвороновський написав заяву до Державної фінансової інспекції. Втім, перевіряючі нестачі не виявили.
«Він сказав «Я тобі це списувати не буду» і почав мене фактично звільняти. Я подав заяву на КРУ. Вони ж бачили, я особисто підписував, що у мене 70 кілограмів немає. А тут вони у своєму висновку дали мені відповідь, що це все нормально. Вони прийняли сторону адміністрації»,- розповідає Валерій Жайвороновський.
Декан інженерно-технічного факультету запевняє: ніяких робіт особисто для нього студенти не виконували, а всі матеріали, які були використані при облаштуванні його садиби, він купив за власний кошт.
«На дачі у мене не робили взагалі, по-перше, тому що в мене дачі взагалі немає, щоб ви знали. У мене є у Бердичівському районі садиба, де я 20 років жив, будувався там і так далі. Щодо студентів – студенти (працюють) у позаурочний час. Так, я сам особисто вимагаю, щоб всі гуртки технічної творчості працювали у позаурочний час»,- каже Олександр Муляр.
Обвинувачення у корупції декан заперечує і вважає їх наклепом.
«Це все брехня. Я хотів би просто, щоб ви звели нас на очну ставку і подивитися цій людині просто в очі. Чи це людина, чи це не людина, будемо говорити таким чином. Яка може брехати, чи це просто дитячий садок», – каже Олександр Муляр.
Декан розповідає: до керівництва факультету надходять численні скарги від викладачів щодо якості роботи педагога, але його досі не звільнили. Олександр Муляр наголошує: звільнення співробітників відбуваються виключно згідно чинного трудового законодавства. Валерій Жайвороновський запевняє: у випадку звільнення оскаржуватиме рішення керівництва у суді.

Интересное

«Свято українського коня» у Житомирі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У суботу, 26 вересня, в Житомирі відбувся фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся». Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно – патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.   Фото Андрія Дідківського Житомир.info По