Последние новости
Главная / Новости / Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні — Новости Житомира

Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні — Новости Житомира

Сильна спека спричинила пожежу на Житомирському військовому полігоні, яку гасили три дні
Упродовж трьох останніх діб 50 працівників за допомогою спеціальної техніки лісогосподарських підприємств Житомирської області гасили пожежу на Житомирському військовому полігоні.
Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
«Окрім пильнування ввірених територій, працівники держлісгоспів здійснюють виїзди на гасіння пожеж на території інших користувачів. Упродовж трьох діб 50 осіб, пожежний автомобіль, 7 тракторів з ґрунтообробним обладнанням та 3 одиниці іншої пристосованої техніки Житомирського лісгоспу та військового лісгоспу гасили пожежу на Житомирському військовому полігоні», – йдеться у повідомленні.
Лісівники відзначають, що протягом останнього тижня працівникам галузі доводиться працювати у надзвичайному режимі. Лісова охорона в буквальному значенні цілодобово перебуває в лісі.
«Так, лише за останні вихідні на території області зафіксовано 22 випадки загорянь. На їх гасінні було задіяно 220 бійців особового складу лісових пожежних станцій підприємств, 16 пожежних автомобілів, 14 тракторів з ґрунтообробним обладнанням та 16 одиниць іншої пристосованої техніки», – коментує ситуацію начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський.
Прес-служба повідомляє: до гасіння міського смітника у м. Овруч Житомирської області залучався пожежний автомобіль, 7 чоловік та трактор з ґрунтообробним обладнанням. Пожнивні рештки на полях сільськогосподарського призначення поблизу с. Обухівка Бердичівського району гасили 20 працівників та 2 трактори Бердичівського лісгоспу.
Лісова охорона Малинського лісгоспу з пожежними автомобілями та тракторами гасили заплаву річки Тетерева поблизу лісових масивів Іршанського лісництва.
5 днів поспіль борються з пожежами в торфовищах 20 працівників та техніка державного підприємства «Лугинський держлісгосп АПК».
Аби не допустити вогонь до лісу, Білокоровицькі лісівники цими вихідними ліквідовували загоряння рослинності вздовж залізничних колій.
Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуації в Житомирській області, у Коростенському районі 9 серпня палала суха трава на площі близько 2 га, згоріли дерев’яний медичний пункт та 12 дачних будинків.
Упродовж останньої доби пожежні більше 10 разів виїздили на займання сухостою: 9 разів до Коростенського району та по 1 до Романівського, Володарсько-Волинського, Черняхівського, Житомирського районів. Загалом полум’ям знищено близько 34,5 га сухої рослинності.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"