Последние новости
Главная / Новости / Наслідки похолодання: жительку Житомирської області, яка затопила грубку, забрали до лікарні з отруєнням — Новости Житомира

Наслідки похолодання: жительку Житомирської області, яка затопила грубку, забрали до лікарні з отруєнням — Новости Житомира

Наслідки похолодання: жительку Житомирської області, яка затопила грубку, забрали до лікарні з отруєнням
28 вересня о 06:15 на пункт зв’язку 24-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Любар Житомирської області надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку, що знаходиться в с. Горопаї.
Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.
«До служби порятунку зателефонувала власниця палаючої оселі. За словами господині, вона всю ніч палила грубку в будинку, а прокинувшись вранці, побачила в кімнаті дим. Після чого почала шукати, що горить. Коли жінка помітила, що біля грубки тліє стіна, то одразу вибігла на подвір’я та зателефонувала до оперативно-рятувальної служби», – йдеться у повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"