Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині у серпні стало менше корів і свиней — Новости Житомира

На Житомирщині у серпні стало менше корів і свиней — Новости Житомира

На Житомирщині у серпні стало менше корів і свиней
На Житомирщині у серпні стало менше корів і свиней Сьогодні, 12:13 Станом на 1 серпня цього року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в Житомирській області загальна чисельність великої рогатої худоби зменшилася на 5,6%, корів – на 6,6%, свиней – на 5,1%, овець і кіз – на 5,4%, птиці – на 1,0%. Про це повідомляють у головному управлінні статистики в Житомирській області.
Так, на забій аграрні підприємства спрямували великої рогатої худоби 37,6% (торік – 52,1%), свиней – 52,8% (45,2%), птиці – 9,4% (2,4%), овець та кіз – 0,2% (0,3%).
У сільськогосподарських підприємствах порівняно з січнем–липнем 2014р. обсяг вирощування худоби та птиці збільшено на 12,9%, у тому числі птиці – у 2,5 рази, свиней – на 20,6%, проте зменшено вирощування великої рогатої худоби на 8,7%.

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних