Последние новости
Главная / Новости / Конституцію переписують без відома народу? — Новости Житомира

Конституцію переписують без відома народу? — Новости Житомира

Конституцію переписують без відома народу?  
«Народний Контроль» проводить масштабну інформаційну кампанію щодо внесення змін до Конституції України. В Житомирі діють осередки інформування про суть змін до Конституції. Такі ж пересувні інформаційні пости працюють і в інших обласних центрах, та надалі діятимуть в райцентрах, Наша мета – донести правду про владні наміри переформатувати Україну без згоди народу.
Під гучними гаслами і примарними перспективами криється посилення впливу центральних гілок влади на місцеві громади. «Народний контроль» проти змін до Конституції. З огляду на загрозу, яку принесуть ці зміни, група народних депутатів України, членів партії «Громадський рух «Народний контроль», не голосували за проект у першому читанні і не підтримують внесення таких змін в Основний Закон.
«Зміни до Конституції, особливо методи, якими хочуть їх прийняти, навіть не обговорювалися у суспільстві. Особливий статус для Луганщини і Донецька відкриває шлях до федералізації. Це загроза територіальній цілісності України», – наголосив Дмитро Добродомов, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».
«Будь-які зміни до Основного Закону мають вноситися тільки за згоди народу. Хіба хтось нас запитав? У нестабільний і складний для держави час отак поспіхом переписувати Конституцію – неприпустимо. Чи Закон переписуватиметься під кожного правителя?» – Світлана Пахольчук, голова обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
Головна мета партії: «Змусити владу всіх рівнів працювати чесно!» – і це стосується всіх питань.
Дмитро Добродомов, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
“>
Світлана Пахольчук, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
“>
Прес-служба обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244