Последние новости
Главная / Новости / Конституцію переписують без відома народу? — Новости Житомира

Конституцію переписують без відома народу? — Новости Житомира

Конституцію переписують без відома народу?  
«Народний Контроль» проводить масштабну інформаційну кампанію щодо внесення змін до Конституції України. В Житомирі діють осередки інформування про суть змін до Конституції. Такі ж пересувні інформаційні пости працюють і в інших обласних центрах, та надалі діятимуть в райцентрах, Наша мета – донести правду про владні наміри переформатувати Україну без згоди народу.
Під гучними гаслами і примарними перспективами криється посилення впливу центральних гілок влади на місцеві громади. «Народний контроль» проти змін до Конституції. З огляду на загрозу, яку принесуть ці зміни, група народних депутатів України, членів партії «Громадський рух «Народний контроль», не голосували за проект у першому читанні і не підтримують внесення таких змін в Основний Закон.
«Зміни до Конституції, особливо методи, якими хочуть їх прийняти, навіть не обговорювалися у суспільстві. Особливий статус для Луганщини і Донецька відкриває шлях до федералізації. Це загроза територіальній цілісності України», – наголосив Дмитро Добродомов, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».
«Будь-які зміни до Основного Закону мають вноситися тільки за згоди народу. Хіба хтось нас запитав? У нестабільний і складний для держави час отак поспіхом переписувати Конституцію – неприпустимо. Чи Закон переписуватиметься під кожного правителя?» – Світлана Пахольчук, голова обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
Головна мета партії: «Змусити владу всіх рівнів працювати чесно!» – і це стосується всіх питань.
Дмитро Добродомов, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
“>
Світлана Пахольчук, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
“>
Прес-служба обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

Интересное

На Житомирщині державному підприємству повернуть 4 млн грн — Новости Житомира

За позовом Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури рішенням суду зобов’язано ВАТ Банк «Фінанси та кредит» сплатити державному підприємству депозитний вклад та штрафні санкції на загальну суму 4 млн 270 тис грн. Йдеться про те, що лісомисливське господарське державне підприємство, у листопаді 2014 року, уклало на 3 місяці з банківською установою договір про депозитний вклад на суму 4