Последние новости
Главная / Новости / До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону — Новости Житомира

До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону — Новости Житомира

До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону
22 вересня, керівництво Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського та Житомира доповідали в облдержадміністрації про стан готовності міст до осінньо-зимового періоду.
У Бердичеві всі котельні готові до опалювального сезону, проводяться ремонти теплотрас. 1 котельню було переведено на альтернативні види палива.
На державну програму енергозбереження передбачено 100 тис. грн, проте діятиме вона поки що тільки для ОСББ.
У Бердичеві одна з найкращих ситуацій із запасом піщано-сольової суміші – близько 5 тис. тонн. Також місто повністю забезпечене паливно-мастильними матеріалами.
На сьогодні в місті вже 6760 домогосподарствам призначено житлові субсидії. До процесу оформлення залучено 10 осіб із центру зайнятості.Перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко дав доручення бердичівському міському голові розробити проектно-кошторисну документацію на майбутню заміну котелень.
У Коростені житловий фонд готовий до зими на 94 %, за тиждень буде 100 %. Всі котельні реконструйовані та готові до опалювального сезону.З нового року у місті планується запустити теплоелектроцентраль, за рахунок чого буде замінено 3 котельні.
На осінньо-зимовий період буде заготовлено близько 3 тис. тонн піщано-сольової суміші, паливно-мастильними матеріалами Коростень забезпечений.
На програму енергоефективності планується 300-400 тис. грн, до того ж скористатися нею можуть усі бажаючі.
У Новоград-Волинському 280 будинків з 320 готові до осінньо-зимового періоду, повна готовність очікується до кінця місяця. Заборгованості за енергоносії немає.
З початку року у місцевому бюджеті було закладено 6 млн 700 тис. грн на дорожнє господарство, робота з ремонту доріг триває.
На програму з енергоефективності передбачено 500 тис. грн.
У Новоград-Волинському вже призначено 6760 житлових судсидій.
Місто Житомир у загальному на 98 % готовий до опалювального сезону, проблемними залишаються лише окремі об’єкти.
Нещодавно була прийнята програма енергозбереження, ресурс якої для Житомира склав 2 млн грн.
На дорожнє господарство було закладено 26,6 млн грн, з яких уже освоєно 18,2 млн грн, роботи з ремонту доріг продовжуються.

Интересное

Американський рокер хоче отримати російський паспорт — Новости Житомира

Американський рокер хоче отримати російський паспорт Сьогодні, 17:40 Музикант американського реп-рок-гурту “Limp Bizkit” Фред Дерст просить посприяти йому отримати російське громадянство. “Так, я не проти отримати російський паспорт! Якщо у вас є зв’язки у відповідних органах, які могли б посприяти його отримати, – поділіться”, – сказав він в ефірі ранкового шоу Drive Time на Rock