Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу — Новости Житомира

На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу — Новости Житомира

На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу
У Житомирській області в місті Радомишль масово вирізається ліс, серед іншого зовсім молоді дерева.
Про повідомляє ГО “Екологічна варта України”.
За словами керівника аналітичного відділу організації Дмитра Романова, “за останні роки в Радомишльському районі скорочуються площі передусім молодих лісів, адже з молодняка роблять будинки в зруб і на ринку такий матеріал з молодих дерев коштує великі гроші. Дійшло до того, що ліс починають різати попід хатами людей.”
Керує Радомишльським лісгоспом Іван Васильович Дмитренко.
“Проблема незаконної вирубки лісів стоїть сьогодні як ніколи гостро. Особливо критичною є ситуація в Житомирській області в Радомишлі. Тут щодня масово вирубуються тисячі дерев”, – інформує Дмитро Романов.
Екологи регіону стверджують: адже якщо найближчим часом не буде вжито дієвих заходів, ліси Радомишльщини можуть опинитися під загрозою.

Интересное

Депутаты Житомира не разрешили «Глобалу» построить физкультурно-оздоровительный комплекс — Новости Житомира

Житомирский городской совет не проголосовала за одно из предложений по разработке детального плана территории на улице Киевская возле ТРЦ «Глобал UA». Вопрос рассматривался на сессии горсовета 21 июля. Сначала мэр Сергей Сухомлин поставил на голосование предложение гуманитарной комиссии – предоставить разрешение на разработку плана территории для размещения объектов спортивно-оздоровительного назначения – решение не принято. Потом