Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу — Новости Житомира

На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу — Новости Житомира

На Житомирщині в Радомишлі екологи повідомляють про масову вирізку лісу
У Житомирській області в місті Радомишль масово вирізається ліс, серед іншого зовсім молоді дерева.
Про повідомляє ГО “Екологічна варта України”.
За словами керівника аналітичного відділу організації Дмитра Романова, “за останні роки в Радомишльському районі скорочуються площі передусім молодих лісів, адже з молодняка роблять будинки в зруб і на ринку такий матеріал з молодих дерев коштує великі гроші. Дійшло до того, що ліс починають різати попід хатами людей.”
Керує Радомишльським лісгоспом Іван Васильович Дмитренко.
“Проблема незаконної вирубки лісів стоїть сьогодні як ніколи гостро. Особливо критичною є ситуація в Житомирській області в Радомишлі. Тут щодня масово вирубуються тисячі дерев”, – інформує Дмитро Романов.
Екологи регіону стверджують: адже якщо найближчим часом не буде вжито дієвих заходів, ліси Радомишльщини можуть опинитися під загрозою.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от