Последние новости
Главная / Новости / Після пожеж на полях, в лісах та чорнобильській зоні СЕС перевірила повітря у Житомирі — Новости Житомира

Після пожеж на полях, в лісах та чорнобильській зоні СЕС перевірила повітря у Житомирі — Новости Житомира

Після пожеж на полях, в лісах та чорнобильській зоні СЕС перевірила повітря у Житомирі
Фахівці Держсанепідслужби зробили дослідження повітря у чотирьох точках Житомира, щоб визначити рівень його забруднення, зважаючи на загоряння сухої трави та лісових масивів у Житомирській області та пожежу в чорнобильських лісах.
Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби Житомирської області.
«З метою вивчення можливого впливу пожеж на стан здоров’я населення, що сталися в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, а також на території Житомирської області внаслідок загоряння сухої трави та лісових масивів, фахівцями санепідслужби 14 серпня цього року здійснено дослідження повітря міста Житомира в районі вул. Перемоги, 92, провулку 6-го Щорса, 6, вул. Байка, 7 та вул. Гагаріна, 55», – йдеться у повідомленні.
За результатами лабораторних досліджень фахівці встановили, що концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших, ніж граничнодопустимі концентрації (на рівні 0,005-0,4 ГДК).
Також СЕС зазначає, що фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» проводиться постійний моніторинг радіаційного фону міста.
У період з 7 по 14 серпня 2015 р. показники гама-фону знаходились в межах допустимих значень (<10-16 мкР/год при допустимому рівні 25 мкР/год), що відповідає природному радіаційному фону Житомира і не відрізняється від показників попередніх досліджень.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"